pc ye şifre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aryan

Üye
4 Ara 2007
96
0
şurda
arkadaşlar ben bizim ailedekilerin bilgisayara hep girmasini istemiyorum.Hani bilgisayar açılırken bi şifre konuyomuşya o nası konuluyo ve kaldırılıo bana bi yardım ederseniz sevinirim.:confused:

silici06

Yeni üye
30 Ara 2007
2
0
ArkadaŞim BaŞlat-ayarlar-denetİm Masasi-kullanici Hesabindan
Hangİ Oturumu SeÇtİysen Parola Dİye Bİr Kutu Var Onu Tikla
Parola Gİr Ama Parolani Unutma ÜzÜlÜrsÜn

Merhaba...!
:D:D:D Yorumlara Ve soruya Öncelikle Gülüyorum Barracuda Güzel ama çocuk senin söylediğinden bişey anlamaz...!
Bilgisayar aç tam açılırken yazılar geldiğinde Delete ye bas..! Mavimsi Bi ekran gelir Senç orda hiç biyere basmadan supevisör password user passsword göreceksin..! ikisinide gel sırayla ikisinede şifreni yaz koy...!
Eğer sadece pc ye koyarsan parolayı istemeden 2 sn aralıkta delete ye basılarak şifre iptal edlebilir...!
ikisinide koyarsan İptal edemezler...! Asla...!

Warlords_HH.marshalls

| Saygılarımla...! |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.