Tekrar Yardimmmm!!!! Adsl Kota Programi Hata Verİyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

medmetin

Üye
17 Eyl 2007
81
0
Bİlgİsayrimda HİÇ Bİr Kota Bİlgİlendİrİcİ Program ÇaliŞmiyor Artik Runtİme Eror 481 İnvalİd Pİcture Hatasi Verİyor Yardimlariniz İÇİn Şİmdİden Tskrler...

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
Bendede aynı sorun var gibi. Bende bir program vardı. Kullandığımdan da fazla gösteriyordu. Mesela ben 2,5GB kullandıysam program 3,5 civarlarında gösteriyordu. ama THE_MILLER'ında dediği gibi manuel olarak adslkota.ttnet.net.tr dende örene bilirsin. Bence en güvenliside bu

medmetin

Üye
17 Eyl 2007
81
0
ewet bakılıyor telekomun sayfasından fealnda bende daha once çalısıyordu telekomla paralel olarak dogru gösterıyordu neyse sonuc olarak bunun bi çaresi yok mu acep ????

medmetin

Üye
17 Eyl 2007
81
0
bütün dedıklerınız daha once yapmıstım hatta format bile attım ama nafıle hangi kota programı olursa olsun aynı hatayı veriyor hala

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.