Yaptığınız en büyük hack neydi?

'Cryptdeep

Yeni üye
22 Eyl 2022
25
19
Aşşağıya yaptığınız en büyük hackı yazarsanız sevinirim

Benim pek büyük değil ama korefa***n.com diye bi sitenin datalarını çekmiştim onlarlada birşey yapmadım.
Bir ara İsrailin avukat sitesinde forum alanında dosya yükleme kısmı vardı. Dosyaların formatlarını ayarlamadıkları için Shell dosyası sızdırabilmiştim. Yine aynı yöntemle gobuster'la tarama yaparak dosyaların yüklendiği "upload_cms" dizini üzerinden dosyamı buldum gayet çalışır vaziyette beni bekliyordu. İlk işim sitenin dizinlerinde gezinirken veritabanı adı ve şifresini öğrenip bağlantı kurdum. Sonra bütün veritabanının SQL içeriğini kopyalamıştım. O zamanlar İsrailli askerlere karşı açılmış davaların bile mesaj kayıtları mevcuttu. "Bir çocuğa tecavüz ettim avukat arıyorum" şeklinde ilan açan şeref yoksunları bile vardı. Bütün telefon numaraları, ev adresleri mevcuttu. O çocuk istismarcısına yardım eden şeref yoksunları da vardı yorumlarda apacık adresimiz burda gelin sizin davanızı üstlenelim diyenler bile olmuştu. Bende bu sebeple bütün sitedeki dosyaları silerek yok oldum. Eski siteydi ve karmaşık ismi vardı. Muhtemelen 2-3 ayda siteyi yeniden yapılandırmışlardır ama benim bunu yapmam bile bana çok büyük bir zevk verdi. Bu olayda benlen birlikte bir sır olarak kalmaya devam etti.

Nemesa

Katılımcı Üye
15 Şub 2023
285
132
System32.exe/nemesaxploit
Bir ara İsrailin avukat sitesinde forum alanında dosya yükleme kısmı vardı. Dosyaların formatlarını ayarlamadıkları için Shell dosyası sızdırabilmiştim. Yine aynı yöntemle gobuster'la tarama yaparak dosyaların yüklendiği "upload_cms" dizini üzerinden dosyamı buldum gayet çalışır vaziyette beni bekliyordu. İlk işim sitenin dizinlerinde gezinirken veritabanı adı ve şifresini öğrenip bağlantı kurdum. Sonra bütün veritabanının SQL içeriğini kopyalamıştım. O zamanlar İsrailli askerlere karşı açılmış davaların bile mesaj kayıtları mevcuttu. "Bir çocuğa tecavüz ettim avukat arıyorum" şeklinde ilan açan şeref yoksunları bile vardı. Bütün telefon numaraları, ev adresleri mevcuttu. O çocuk istismarcısına yardım eden şeref yoksunları da vardı yorumlarda apacık adresimiz burda gelin sizin davanızı üstlenelim diyenler bile olmuştu. Bende bu sebeple bütün sitedeki dosyaları silerek yok oldum. Eski siteydi ve karmaşık ismi vardı. Muhtemelen 2-3 ayda siteyi yeniden yapılandırmışlardır ama benim bunu yapmam bile bana çok büyük bir zevk verdi. Bu olayda benlen birlikte bir sır olarak kalmaya devam etti.
helal. iyi bir şey için kullanmışsın.

yosabe06

Üye
19 Ağu 2016
73
33
2016-17 yılları arasında oxford üniversitesi fizik departmanını hack edip aldut giflerle dolu bir index bırakmıştım. beni polise şikayet etmişler türk polisi beni evimde yaka paça aldı karakolda çok psikolojik olarak yıprandım sonra olaya abilerimiz müdahale etti.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.