Yaşlı Amcadan SM Dersi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Justice4ewer

Adanmış Üye
9 Ara 2010
6,346
0
Ankara
Selamun Aleykum Beyler :)

Kurbaninizla uzun uzun muhabbet ettiniz önceden. ama sabir politikasi geregi cok sıkmıyorsunz beliyorsunuz ve yavas yavas mesafe katedmeye calsiyorsunuz.. gene bir gun muhabbet esnasinda önceden konusmus oldugunuz bilgilerden birini unuttunuz. Nasil kivirirdiniz? Bakalim yasli amcamiz nasil kivirmis?
---
Genç adam yaşlı karı-kocanın evlerine misafir olur. 75 yaşındaki amca karısından bir fincan daha... çay isterken "Çiçeğim bir bardak daha verir misin?" der. Sonra da "peteğim hiç şekersiz lütfen" diye ekler.Kendisine 65 yaşındaki tatlı karısının getirdiği tavşan kanı çayı alırken de "bebeğim sana çok zahmet oldu" diye ekler.Genç adam yaşlı amcanın karısına
kullanıdığı sevgi sözcüklerinden çok etkilenir "Amcacığım kaç yıllık evlisiniz?" diye sorar. Yaşlı ama dinç adam"40 seneyi geçtik evladım" der. Genç adam: "VAllahi maşAllah Allah
muhabbetinizi arttırsınız. Sürekli çiçeğim peteğim bebeğim gibi güzel sözlerlehitap ediyorsunuz galiba"Yanakları pembeleşmiş teyze "Doğru bir kaçyıldır hep bana böyle hitap ediyor" deyip mutfağa doğru yöneldiğinde yaşlı amca genç adamın kullağına doğru eğilerek: "Şiişştçaktırma 2 sene önce adını unuttum hala hatırlayamıyorum ...
twisted.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.