30Saniyede Vürüs Yapın...!!

ByBLooDy

Yeni üye
31 Tem 2009
1
0
Ankara
genç, mesajının alt kısmının orda BLooDy den format yedin yazıyor kodun içinde siz yokken biz vardık.. o kodu ilk blood hackerz team olarak biz tasarladık. ayrıca bu virüs diye paylaştıklarınız virüs değildir! koddur. virüs dediğin bilgisayara sızan ve etkinleştirmelerle oynayan birşey değildir sadece.. hadi koçum siz dalganıza devam edin.. hacker gençlerin gelişmesine geçmişte bir katkımız olduysa ne mutlu bize..

not: bu arada sitede BLooDy nickinde biri daha var galba o cocuk kimse aferim ona bana ozenmis.. zorla beni tahrik etmeyin aleminize elletmeyin.. hadi gençler devam..

not2: nickimi görünce üye oldum bu lafları söyleyeyim diye bu yüzden bu forumda paylaşım yapmayacagım ilerde 1 ay icerisinde bloodhackerz team imi tekrar biraraya getirip forum tasarlayacam meraklı gencleri bekleriz forumu nasıl bulcaz derseniz bulmanızı saglicas ;)..

hadi gençler devam selametle..

ekrem57

Yeni üye
2 Ağu 2009
8
0
Dağda üç Beş domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir Kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline

mr.azmi

Yeni üye
9 Ağu 2009
23
0
abi exe yi bat a çeviremedim anlatmışşsın ama bişey anlamadım daha yeniyimde bi daa anlatabilirmisiniz?

okan00600

Yeni üye
22 Tem 2009
25
0
yaa oluyo millet yiyo genelde fifa 2009 diyince sonra 4 5 gb oluyo diince ama çökerten bana kızıo çünkü o koddaki formatı yedin kısmındakini siliyorum yerin alsana 2009 yazıyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.