Windows Arka Planda Çalışan Programları Kalıcı Bir Şekilde Nasıl Durdurup Başlatabilirim

Rip_Real_World

Katılımcı Üye
2 Ara 2022
435
133
Arka planda çalışan programları kalıcı bir şekilde nasıl durdurup başlatabilirim bunun için bir yazılım varmı ?

sokratınpelerini

Katılımcı Üye
8 Ağu 2022
334
370
Susurluk
Dostum seyden bahsediyorsan bilgisayar acildigi gibi calisan programlardan soz ediyorsan ayarlardan “baslangic uygulamalaei sec” secenegi var ordan bilgisayar baslatilinca calismasini istedigin programlari secebilirsin ayriyetten bur programi kaldirmak istsrsen ayarlardan program ekle veya kaldir gibi bir secenek mevcut oradan kaldirmak istedigin programi secip butun dosya uzantilarini silebilirsin. Iyi forumlar

Rip_Real_World

Katılımcı Üye
2 Ara 2022
435
133
Dostum seyden bahsediyorsan bilgisayar acildigi gibi calisan programlardan soz ediyorsan ayarlardan “baslangic uygulamalaei sec” secenegi var ordan bilgisayar baslatilinca calismasini istedigin programlari secebilirsin ayriyetten bur programi kaldirmak istsrsen ayarlardan program ekle veya kaldir gibi bir secenek mevcut oradan kaldirmak istedigin programi secip butun dosya uzantilarini silebilirsin. Iyi forumlar
Hayır şuna benzer şeyleri kalıcı durdurup geri başlatmak dan bahesdiyordum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.