bir proje hakkında yardıma ihtiyacım var

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,115
23
348
merhaba bir tasarım da yardımınıza ihtiyacım var
bir uçak olmasını istiyorum atmosferin her katmanına hareket ettiğinde o katmanın özellikleri gözükmesini istiyorum animasyon olarkak bunu nasıl yapabilirim

XTRIAL

Üye
13 Ara 2020
223
3
278
Merhabalar After Effect veya Premiere Pro ile yapabilirsiniz. Bu programlar hakkında bilginiz var mı?

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,115
23
348
Önemli değil. Çok düşük olmasın, aşırı güçlü olmasına da gerek yok. Orta seviye bir bilgisayar işinizi görür. İnternetten ayrıntılı sistem gereksinimlerinede bakabilirsiniz.
çok teşekkür ederim web tarayıcı üzerinden anlattığımı yapmam mümkün değil öyleyse

XTRIAL

Üye
13 Ara 2020
223
3
278
Sadece bu programlar değil elbet grafik tasarım bilgisi de gerekir lakin objeleri hazır bulabilirseniz bahsettiğim video edit programlarından yapabilirsiniz. Ya da ücreti karşılığında yaptıracak birini bulursunuz, çözüm sizin ☺️ After Effect ve Premiere Pro hakkında detaylı çokca eğitim videoları var izleyerek dahi kendi materyallerinizi kullanarak yaparsınız. Bir deneyim derim...

da1m0n

Uzman üye
30 Tem 2016
1,715
10
root@da1m0n:~#
Dostum eğer orta-ileri seviye Premiere Pro veya After Effects bilgin yoksa, Pexels gibi ücretsiz stok video sitelerinden uygun videoları indirip bir template ile birleştirebilirsin.

nesyus

Yeni üye
28 Mar 2022
6
2
photoshopta animasyon yapabilirsin. Window-timeline- altta ayrı bir timeline açılacak oradan- create diyorsun-her eklediğin layerde tek tek sahnedeki nesneyi hareket ettiriyorsun. Bu bence işini görebilir. Gerekli çizimleri freepik'den indirebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.