Dark Web'ten Alınan FULL FUDLU RAT Nasıl Yapılır Eğitim Seti

PanchiaNN

Anka Team Junior
29 Tem 2022
138
114
United States & Türkiye
Herkese merhaba Fud nasıl yapılır araştırmaları yaparken Dark webte bir konuya denk geldim sizinle paylaşma gereği duydum bu işe merak edenler için.
Kesinlikle güvenli vb olay yoktur adı üstünde Dark Web'ten alınma yazıdır.

1) NGROK Adlı Programı İndiriyoruz
Ngrok, bilgisayarınızda veya yerel sunucunuzda çalışan uygulamaları hızlı bir şekilde internete erişilebilir hale getiren bir hizmet ve yazılımdır. Bu, yerel bir geliştirme sunucusunu veya uygulamayı dış dünyaya açmak için kullanılır. Ngrok, özellikle web geliştiricileri için kullanışlıdır, çünkü yerel sunucularını internete bağlama işlemini kolaylaştırır ve hızlandırır. Bu sayede uzaktaki cihazlar veya kullanıcılar, yerel sunucunuzdaki uygulamalara erişebilirler.

NGROK İNDİR
2) NGROK Sitesinde authtoken bölümünde auth tokenimizi alıp

Tıklıyoruz Belirtilen Yere

Adımları dikkatlİ şekilde takip edin
3) " Ngrok config add-authtoken ---" Terminalimizde masaüstüne geilyoruz ve başına "./" ekleyerek yapıştırıp enterlıyoruz.

Artık Ngrok'umuz Hazır! Şimdi ise bağlantı açıyoruz.

4) "./ngrok tcp 8000" komutunu girip bir bağlantı açıyoruz

5) Bu ekrandaki tek işimize yarayacak olan yer forwardingin karşısındaki (ssdeki kırmızı olarak karaladığım yer)
tcp://0.tcp.eu.ngrok.io:00000 kısmıdır. Tabii sizde sıfır yazmıcak.
Buradaki isteğim sizden "
tcp://" hariç 0.tcp.eu.ngrok.io kısmını alıp ngrok_host olarak kullanmanız. çift noktadan sonraki 5 basamaklı sayıyıda ngrok_portta kullanmanızdan yöne olur. (çift nokta dahil değil ve ngrok port host nedir diye sormayın altta ona da değineceğim.)

6)Burdan sonrası basit zaten. bir txt dosyası oluşturup alttaki uzun kodu tümüyle kopyalaıp oraya yapıştırın.
ve bu koddaki yani
amsibypass base64 kodundaki bazı belli başlı yerleri değiştireceğiz

Bu kodda sadece ngrok_ip ve ngrok_portu silip değiştirip ngrok bağlantısında ki o anlattığım ip ve portu gireceğiz
sonra da txt uzantısını ps1 yapacağız. çünkü bu bir powershell kodu

ŞU ANDA YAZILIM HAZIR! FAKAT;
kimse resmen "ben bir zarar yazılımım!" diye bağıran yapıdaki bir dosyayı açmaz ne kadar uyarı vs vermiyecek olsa da O YÜZDEN NE YAPACAĞIZ?
BU DOSYAYI EXE YAPACAĞIZ.

7) PS1 dosyalarını exe'ye dönüştürmeye en işe yarayan program "PS2Exe" Programı Okuduğum konuda çok övüyorlar.
Bu yüzden "PS2" Kullanıyoruz.
PS2 İNDİRME LİNKLERİ Herhangibi Sorumluluk Kabul Etmiyorum

Kullanıcı Dostu Basit Arayüzlü

Copyright gibi yerlere istediğinizi yazın ama onların bir altındaki tikli kutulardaki ilk tiki kaldırmanız gerekli!
Şimdi ise "GUI" arayüzlü csgo hilesi, aviator hilesi

8)Bağlantı almak için powercat kullanacağız

linux sistemler için "apt install powercat" yeterli olacaktır. bağlantıyı almakta dikkat etmeniz gereken bir husus var.
o da ngrok bağlantısını açarken port olarak ne kullanmışız? Komutumuz "./ngrok tcp 8000" yani bizim 8000 portunu dinlemeye almamız lazım.
bu durumda kullanacağımız komut
"powercat -l -p 8000" ama şöyle bir durum var eğer ki sürekli log bekleyip logun ne zaman düşeceğinden
emin değilseniz sürekli açık kalmasını istiyorsanız "powercat -l -p 8000 -rep" kullanımı daha uygun olur.
rep komutuyla birlikte zaman aşımı derdini ortadan kaldırırsınız.

Virüs Total'de Taratılmasın özellikle ricamdır. Sonra hocam patlak demeyin
Eğitim Amaçlıdır Kötüye Kullanımda Sorumluluk Kabul Edilmez.
Çok yararlı, ellerine sağlık

1lVirtuoso

Yeni üye
26 May 2022
5
5
Tej
Herkese merhaba Fud nasıl yapılır araştırmaları yaparken Dark webte bir konuya denk geldim sizinle paylaşma gereği duydum bu işe merak edenler için.
Kesinlikle güvenli vb olay yoktur adı üstünde Dark Web'ten alınma yazıdır.

1) NGROK Adlı Programı İndiriyoruz
Ngrok, bilgisayarınızda veya yerel sunucunuzda çalışan uygulamaları hızlı bir şekilde internete erişilebilir hale getiren bir hizmet ve yazılımdır. Bu, yerel bir geliştirme sunucusunu veya uygulamayı dış dünyaya açmak için kullanılır. Ngrok, özellikle web geliştiricileri için kullanışlıdır, çünkü yerel sunucularını internete bağlama işlemini kolaylaştırır ve hızlandırır. Bu sayede uzaktaki cihazlar veya kullanıcılar, yerel sunucunuzdaki uygulamalara erişebilirler.

NGROK İNDİR
2) NGROK Sitesinde authtoken bölümünde auth tokenimizi alıp

Tıklıyoruz Belirtilen Yere

Adımları dikkatlİ şekilde takip edin
3) " Ngrok config add-authtoken ---" Terminalimizde masaüstüne geilyoruz ve başına "./" ekleyerek yapıştırıp enterlıyoruz.

Artık Ngrok'umuz Hazır! Şimdi ise bağlantı açıyoruz.

4) "./ngrok tcp 8000" komutunu girip bir bağlantı açıyoruz

5) Bu ekrandaki tek işimize yarayacak olan yer forwardingin karşısındaki (ssdeki kırmızı olarak karaladığım yer)
tcp://0.tcp.eu.ngrok.io:00000 kısmıdır. Tabii sizde sıfır yazmıcak.
Buradaki isteğim sizden "
tcp://" hariç 0.tcp.eu.ngrok.io kısmını alıp ngrok_host olarak kullanmanız. çift noktadan sonraki 5 basamaklı sayıyıda ngrok_portta kullanmanızdan yöne olur. (çift nokta dahil değil ve ngrok port host nedir diye sormayın altta ona da değineceğim.)

6)Burdan sonrası basit zaten. bir txt dosyası oluşturup alttaki uzun kodu tümüyle kopyalaıp oraya yapıştırın.
ve bu koddaki yani
amsibypass base64 kodundaki bazı belli başlı yerleri değiştireceğiz

Bu kodda sadece ngrok_ip ve ngrok_portu silip değiştirip ngrok bağlantısında ki o anlattığım ip ve portu gireceğiz
sonra da txt uzantısını ps1 yapacağız. çünkü bu bir powershell kodu

ŞU ANDA YAZILIM HAZIR! FAKAT;
kimse resmen "ben bir zarar yazılımım!" diye bağıran yapıdaki bir dosyayı açmaz ne kadar uyarı vs vermiyecek olsa da O YÜZDEN NE YAPACAĞIZ?
BU DOSYAYI EXE YAPACAĞIZ.

7) PS1 dosyalarını exe'ye dönüştürmeye en işe yarayan program "PS2Exe" Programı Okuduğum konuda çok övüyorlar.
Bu yüzden "PS2" Kullanıyoruz.
PS2 İNDİRME LİNKLERİ Herhangibi Sorumluluk Kabul Etmiyorum

Kullanıcı Dostu Basit Arayüzlü

Copyright gibi yerlere istediğinizi yazın ama onların bir altındaki tikli kutulardaki ilk tiki kaldırmanız gerekli!
Şimdi ise "GUI" arayüzlü csgo hilesi, aviator hilesi

8)Bağlantı almak için powercat kullanacağız

linux sistemler için "apt install powercat" yeterli olacaktır. bağlantıyı almakta dikkat etmeniz gereken bir husus var.
o da ngrok bağlantısını açarken port olarak ne kullanmışız? Komutumuz "./ngrok tcp 8000" yani bizim 8000 portunu dinlemeye almamız lazım.
bu durumda kullanacağımız komut
"powercat -l -p 8000" ama şöyle bir durum var eğer ki sürekli log bekleyip logun ne zaman düşeceğinden
emin değilseniz sürekli açık kalmasını istiyorsanız "powercat -l -p 8000 -rep" kullanımı daha uygun olur.
rep komutuyla birlikte zaman aşımı derdini ortadan kaldırırsınız.

Virüs Total'de Taratılmasın özellikle ricamdır. Sonra hocam patlak demeyin
Eğitim Amaçlıdır Kötüye Kullanımda Sorumluluk Kabul Edilmez.
eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.