Dijital Uyuşturucu [İ-Doser] 2020

GeneraLSmoker

Yeni üye
26 May 2013
50
0
Bu konu 18 yaş altı kişiler için uygun değildir!

İ-Doser Nedir?
İnsan beyninin belirli frekanslarda yaydığı bazı dalgalar vardır. Bilim insanları bu dalgaları yıllarca araştırdı. Sonunda İ-Doser isimli firma beyne belirli düzeyde frekans yollayan ses dosyaları yapmaya başladı. Aslında şu an pek de yaygın değil. Mesela kendimden örnek verecek olursam, Tanıdıklarıma sorduğumda, "İ-Doseri biliyor musun?" yaklaşık %80 "Hayır" cevabını alıyorum. Ayrıca Dozlarına göre farklı etkiler yapabiliyor. Sonuç olarak bu ses dalgalarına Kullanım şekline göre etki gösteren Frekans Yollayıcılar da diyebiliriz.

Tamam, İ-Doser Anladık da, Peki bu işe yarayacak mı?
Arkadaşlar şimdi bu program işe yarayacak mı dediğinizi duyuyorum ve Benim de hemen " Tabiki işe yarar, her daim" diyeceğim sanıyorsunuz. Aslında öyle bir şey yok. Bu Program Kullanım şekline ve Kullanan kişinin bünyesine göre etki gösteriyor. Mesela bir ilacı günde 1 kez içmen gerekirken 4 kez içersen, Hiç bir sonuç elde edemezsin veya beklenmedik sonuçlar ortaya çıkar. Bu ilacı günde 1 kere içmeni söylemelerinde bir sebep olmalı değil mi? Bu sadece bir örnek. Demek istediğim bu dozları kafanıza göre kullanırsanız hiçbir sonuç elde edemezsiniz. Alt tarafta da Kullanım şeklini Adım adım ve detaylı bir şekilde açıklayacağım zaten.

Herkes kullanabilir mi?
Bana sorarsanız Kalp rahatsızlığı olanların (Çarpıntı vb.) kullanmaması gereken bir program. Bunun nedeni ise bazı dozların insanları heyecanlandırmasıdır. Bu yüzden Kalp rahatsızı olan kişiler için risk yaratabilir. Ayrıca Araştırdığım yabancı bir kaynakta "Epilepsi (Sara) Hastaları Kesinlikle Dinlemesin !" Diye bir uyarı var. Doğruluğunu araştıramadım ama dikkate almakta fayda var diye düşünüyorum.

Nasıl kullanılır?
Evet, şimdi en kritik noktaya geldik. Genellikle bu i-doser akımına yeni katılan insanların Güçlü dozları hiçbir deneyimi olmadan dinlemek veya Ard arda birden fazla dozu dinlemek gibi yanlışlıkları var. Bu ses dalgalarının yeni başlayanların belirli kalıplar çerçevesinde dinlenmesi gerekir.
Şimdi Gelelim Nasıl kullanılacağına.

Kullanım Kılavuzu
1- İlk defa dinleyenler kesinlikle Başlangıç seviyesindeki dozları kullanmalıdır.

2- "Böyle bir şey olmaz" ," Ne kadar saçma bir uygulama" gibi fikirler düşünürseniz Beyninizi şartlandırmış olursunuz ve Dozlardan performans alamazsınız. (Kurallara uyan herkesin başaracağına eminim)

3- Yeni başlayanlar asla Ard arda birden fazla doz dinlememelidir.

4- Başladığınız gün örneğin "Quick Happy" isimli dozu dinlediniz. Hemen sonraki gün başka bir doz dinlemek yerine bir gün dinlenip bir sonraki gün diğer doza geçmek veya Aynı dozu dinlemek daha faydalı olacaktır. Çünkü Beyniniz Bu ses frekanslarını Zihninize kaydetmesi için çaba sarf eder. Yani Başka bir gün aynı dozu kurallar çerçevesinde tekrar dinlerseniz Beyniniz dinlediğiniz frekansı daha önce duymuş ve alışmış olduğundan daha çabuk konsantre alacaktır ve Sizin frekanstan daha etkili bir performans almanızı sağlayacaktır.

5- Asla uykuya geçerken ve Uykulu bir biçimde dinlenmemesi gerekir!

6- Strong ve Very Strong düzeyindeki dozları 1 gün arayla dinlemenizi tavsiye ederim .(Tabi Alt düzey dozları bitirdikten sonra)

7- [/B]Başarana kadar azim ve sabır gösteriniz. ( Einstein'ın bir sözü vardır : ("Çok zeki olduğumdan değil, sorunlarla uğraşmaktan vazgeçmediğimden başarıyorum." )

8- Rahatsızlığı olanlar asla dinlememelidir.

9- Eğer dozlardan korkarsanız hiçbir şey başaramazsınız. Halbuki korkulacak hiçbir şey yok .

10- Rahatsız edilmeyeceğiniz bir yerde gözlerinizin üstüne küçük bir örtü örtün veya göz bandı kullanın. Unutmayın ki Gözleriniz açıkken (Bilgisayar başında, dolaşırken vb.) bu dozların etkisi yoktur. Mutlaka gözlerinizin bir bezle kapalı olması ve Rahatsız edilmeyeceğiniz bir yerde olduğunuzdan emin olmanız gerekir.

11- Kesinlikle iyi bir kulaklıkla sağ ve sol giriş yerine dikkat edilerek dinlenmelidir.[/COLOR]

İndirme Linki

[İ-Doser Yandex Arşiv Tıkla İndir!]

Konu 17.06.2020 Tarihinde Güncellenmiştir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.