directx.9 u kuramıyorum

sa_kar

Yeni üye
30 Eyl 2006
7
0
slm arkadaşlar yeni bir USB-V18 direksiyon aldım kurulum cd sini takıyorum directx.7.0 en az olması gerekiyor diyor ama 9 unu kuramıyorum yardım ederseniz sevinirim:inv

lordpunisher

Kıdemli Üye
23 Ağu 2007
4,827
27
underground
xp professional kullanıyorsan zaten kuruluy oluyo directx 9.tekrar kurman gerekmez.oyunun içinden ayar yapman lazım direksiyon cd sini yükledikten sonra

sa_kar

Yeni üye
30 Eyl 2006
7
0
xp kullanıyorum kurulum cd kurarken yarıda kalıyor ve en az directx.6,0 kurulu olmalıdır diyor.internetten 9,0 ı indirdim onu kurmuyor ana kart cd den 9.0 kuruyorum ondada sp1 usb yüklü olmalıdır diyor update yaptım yeniden güncelledim ama bir şey fayda etmedi. ama cevabın için tşk.:inv

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.