Facebook Hesabını Nasıl Kurtarabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aem34

Yeni üye
4 Nis 2021
9
4
Merhaba herkese iyi forumlar. Babama ait facebook hesabını, arkadaşının çalınan hesabı üzerinden tuzağa düşürüp ele geçirmişler. Sorun şu ki karşı tarafa güvenlik kodu sms’ini söylemiş ve hesaba girenler mail adresi değiştirerek, kayıtlı telefon numarasını silmiş. Yaklaşık 7-8 saattir destek bölümündeki tüm yöntemleri denedim. Şifremi unuttum kısmında kod gidecek bir mail gözüküyor isim ve soyisim baş harfleri @o******.com yazıyor. Kayıtlı olan telefon nedense tanınmayan cihaz olarak gözüküyor. Fb.co m/hack bölümüne kadar her şeyi denedim ama bir türlü sorun çözülmedi. Hem kendi adıma vasi gibi mail attım kimliklerle birlikte hem de babam adına ama geri dönüş sağlanır mı bilmiyorum. Şuan hesaptaki kişi aynı yöntemle arkadaş listesindeki herkese mesaj atıp banka bilgilerini çalmaya çalışıyor. Başına gelen çözüm bulabilen yardımcı olacak arkadaşlar var ise çok sevinirim. Sağlıcakla kalın iyi forumlar

Aem34

Yeni üye
4 Nis 2021
9
4
Merhaba tekrar, cevap için teşekkürler. Facebook üzerindeki tüm destekleri denedim fakat karşı taraf numarayı silip, benim telefonumu tanınmayan cihaz işaretlediği ve maili değiştirdiği benimde kayıtlı maile ulaşım sağlayamadığım için hepsi boş çıktı.Son çareyi fb destek ekibine kimlik fotoğrafı göndererek hesabın kapatılmasını talep etmekte buldum. Kimliğinizi gönderdiğiniz için teşekkürler yazılı bir mail geldi sonrasında hesap kapandı ama yapılan işleme dair bilgi maili gelmedi. Dolandırıcının kapatacağını düşünmediğim için destek ekibinin hesabı kapattığını düşündüm konu zor da olsa çözüme ulaştı. Teşekkürler tekrar iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.