lütfen yardım edin +rep var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BLaCk-DeViL

Katılımcı Üye
s.a arkadaslar sorun basit birşey gıbı gozukmuyorherseyı ayrıntısıyla anlatmaya calışcam umarım cozum bulabılırız mallware alarm dıye bır vırus bulaştı arkaplan kıtlendı vs. format attım tek cozum yolu buydu ntfs olarak bıçımlendırdım fakat fat olarak bıçımlendır cıkmıyor cd de ayriyetten pc nın d surucusu normalde yonet kısmından yapılıyorda o kısımda cıkmamış sanki pc format yememış ust uste 3 kez format attım asıl sorun su format yedıkten sonra flash dıskım acılmadı fat olarak var bu seferdeflash dıskte ama pc ntfs olarak biçimlendırılmış dosyalarının sılınmış olabılecegınden korkluyorum sıstem gerı yukleme yazılımları var ama ugrasmak istemıyorum cunku sorununun kalıcı old. düşünmüyorum

ayrıca

d surucusu oluşturma ıznı yok ama pc yenı form at yedi ılk kez boyle bır hatayla karsılasıyorum dosya kurtarma yazılımı ındırdım amacım ılerde dogabılecek sorunları onlemek cunku verılerın sılınıp sılınmedıgını bılmıyorum flash dısk acılmıyor

şimdiden tşk. ederim...

Son düzenleme:

bad4225

Katılımcı Üye
12 Kas 2007
425
9
abi REGEDIT le denedinmi
başlat>çalıştır>REGEDIT yaz enterle
sonra HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>microsoft>windows>current version
run -run once
bunları yap senin adam ın adını bulursan sil

Son düzenleme:

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
bazı xp cdlerinde fat dosyalama sistemi bulunmuyor. onun için çıkmamış olabilir. fat dosyalama sistemi ufak boyutlu alanlar için kullanılır ntsf daha ii yani. .. Ntsf ile fata arasında hiçbir dosya problemi olmaz dosya problemi wistada oluştuurlmuış bir dosyanın xp de açılmaya çalışmasında ortayaçıkabilir.

flash disk için birşey söyleyemiyeceğim. usb lerinde problem olmadığından emin ol..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.