PHP ENCODER |Site Dosyalarınızı Koruyun|

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,265
localhost/admin.php
Merhaba Arkadaşlar

Bu gün sizlere
PHPLOCKİT programını tanıtacağım.

Program sayesinde php dosyalarınız şifrelenerek istenmeyen ellerden korunup, isterseniz süre veya url kısıtlaması gibi özellikler sitenizin ne kadar süre çalışacağını ayarlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyaları çıkartıp kurulumu yapın ardından crack dosyasını yüklediğiniz klasöre ekleyip orada yönetici olarak çalıştırıp patch yapın.

Kullanımına gelecek olursak

Sonrasında Lock İt yazısına tıklayınca işlemlerimiz tamam.

Artık dosyalarımız kontrol edebiliriz. Öncesinde bu kodlar varken

Artık şifreli

İndirme Linki

Virüs Total

4 Adet önemsiz virüs programı tarafından virüs algılanmış, ben uzun süredir kullanıyorum isteyen kullanmayabilir.

İyi Forumlar

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,474
2,231
Hocam Şunu Görmüştüm Türkçe Karakterleri Kabul Etmiyordu. Bazı Sembolleri O Sorun Hala Varmı?

xxmy34

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
260
116
KARA TOPRAK
Hocam Şunu Görmüştüm Türkçe Karakterleri Kabul Etmiyordu. Bazı Sembolleri O Sorun Hala Varmı?
Merhabalar, Genel olarak "ğ-Ğ , ı-İ , ö" gibi karakterlerin kabul görmemesi birçok yerde olduğu gibi burada da normal olabilir. Asıl yapımcı kaynaklı olarak tanımlı olan karakterler İngilizce alfabesi ile uyumlu olabilir ve bundan kaynaklı olarak Türk Alfabesinde kullandığımız birçok harfin karşılığı halen olmayabilir. Eğer ki dediğim burada geçerli değilse bilgisini bana da verirseniz sevinirim.

İyi forumlar dilerim...

Shafizada

Katılımcı Üye
22 Kas 2021
288
67
Azerbaijan, Sumqayit
Merhaba Arkadaşlar

Bu gün sizlere PHPLOCKİT programını tanıtacağım.

Program sayesinde php dosyalarınız şifrelenerek istenmeyen ellerden korunup, isterseniz süre veya url kısıtlaması gibi özellikler sitenizin ne kadar süre çalışacağını ayarlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyaları çıkartıp kurulumu yapın ardından crack dosyasını yüklediğiniz klasöre ekleyip orada yönetici olarak çalıştırıp patch yapın.

Kullanımına gelecek olursak

Sonrasında Lock İt yazısına tıklayınca işlemlerimiz tamam.

Artık dosyalarımız kontrol edebiliriz. Öncesinde bu kodlar varken

Artık şifreli

İndirme Linki

Virüs Total

4 Adet önemsiz virüs programı tarafından virüs algılanmış, ben uzun süredir kullanıyorum isteyen kullanmayabilir.

İyi Forumlar
Elinize sağlık

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,265
localhost/admin.php

Merhabalar, Genel olarak "ğ-Ğ , ı-İ , ö" gibi karakterlerin kabul görmemesi birçok yerde olduğu gibi burada da normal olabilir. Asıl yapımcı kaynaklı olarak tanımlı olan karakterler İngilizce alfabesi ile uyumlu olabilir ve bundan kaynaklı olarak Türk Alfabesinde kullandığımız birçok harfin karşılığı halen olmayabilir. Eğer ki dediğim burada geçerli değilse bilgisini bana da verirseniz sevinirim.

İyi forumlar dilerim...
türkçe karakterde sıkıntı mevcuttur. ıoncube yanlış bilmiyorsam bu sorunu düzeltti.
teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.