Php mi asp.net mi önerileriniz bekliyorum

flex1n

Üye
12 Kas 2023
51
1
8
Yukarıda belirttigim gibi amacim sitede bir seyler satacagim
bu ikisinden hangisi daha iyi değerli forum üyeleri.

Moderatör tarafında düzenlendi:

klamhat

Üye
8 Ocak 2011
103
45
Kendimde php kodluyorum, php güvenli bir değil. Ama bu kötüdür anlamına gelmiyor. asp.net ile php arasında kaldıysan php öneririm.

flex1n

Üye
12 Kas 2023
51
1
8

Amacına göre kullanabileceğin dil de değişir.

güvenlik ve hız ön planda ise asp . net iyi bir seçenek olacaktır.
amacınız hız ve destek ise PHP.

daha iyi bir çözüm arıyorsan python ve rust iyi bir seçenek olacaktır.

en çok 2. güvenlik açığının bulunduğu dil.

PHP'nin ekmeğini yiyen çok adam var...

Bu forumda php kullanıyor.

Turkhackteam. Org/index.php yap :)

Php ve asp seçeneği arasından (hızlı) para kazanabileceği dil php dir açık yönünden bahsetmemiş.

işveren dışında herkesin işine gelir PHP.
hackerı kendi yolunu bulur, devopsu günü kurtarır 😁

PHP Vazgeçilmez...

adam siber güvenlik şirketi kurmayacak, satış yapacak. .net diyip open source'dan uzaklaştıracak halimiz yok. e o zaman en mantıklı cevap php. bu 2 seçenek arasında.

AspNET ve PHP kullanacağın alanlar ayrı ikisininde iyi veya kötü yanları bulunmaktadır.

Kendimde php kodluyorum, php güvenli bir değil. Ama bu kötüdür anlamına gelmiyor. asp.net ile php arasında kaldıysan php öneririm.
Hepinize tesekkur ederim php secmeye karar verdim saolun varolun ❤️

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.