Windows Program açılıp kapanıyor hatada vermiyor!!!

10 Tem 2014
207
0
Balıkesir
Bu konuyu gören herkese öncelikle iyi günler diliyorum iki günden beri malesef yüklemiş olduğum bir programdan böyle bir hata alıyorum. Program bir bot program silkroadı bilenenler bilir artı basma botu diye geçiyor ''vsro alchemy tool'' diye tekrar indirmeme rağmen tüm framework ve java visual c++ gibi windows ekleri güncellememe rağmen programı açmaya çalıştığımda program kapanıyor en son çare sistem geri yükleme yapıcam sistem geri yükleme yapmadan öncede buradaki üstadlara sormak istedim saygılar...​

H4DR0N

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
318
1
Uyumluluk modunun tamamını tek tek dene
Uyumluluk kısmından özellikle DEP'YI yüksek ölçeklendirmeyi deneyebilirsin.
Sonrasnda Veri yükleme engellemesi dediğimiz performans kısmından oraya uygulamanın exe sini ekleyip tekrar çalıştırmayı dene.

Antivirüs programını devre dışı bırakıp dene.

Bir de %temp% - temp temizle en son olarak çalıştır > prefetch burada ki önbelleği sil hepsini sıkıntı olmaz açması yüksek ihtimaldir.

10 Tem 2014
207
0
Balıkesir
Uyumluluk modunun tamamını tek tek dene
Uyumluluk kısmından özellikle DEP'YI yüksek ölçeklendirmeyi deneyebilirsin.
Sonrasnda Veri yükleme engellemesi dediğimiz performans kısmından oraya uygulamanın exe sini ekleyip tekrar çalıştırmayı dene.

Antivirüs programını devre dışı bırakıp dene.

Bir de %temp% - temp temizle en son olarak çalıştır > prefetch burada ki önbelleği sil hepsini sıkıntı olmaz açması yüksek ihtimaldir.
Dediklerinizi yapıyorum hocam şuanda umarım olumlu sonuçlar alırım bu arada size özelden bir konuda danışmak istiyorum hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:
Programın eski sürümünü çalıştırıyor olabilirsiniz.
Konuya tamamen vakıfım ama bunu çözmek ihtimallere kalmaktadır.
1-Programın eski sürümünü silip yenisini yükleyerek sonucu gözlemleyebilirsiniz.Bulamazsanız öm atın ben yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
2-H4DR0N a bir konuda hak vermek gerekir ki ya DEP e eklemelisiniz veya cmd komutu ile DEP i kapatıp öyle de deneyebilirsiniz.
3-Javaya gerek olabileceğini düşünmüyorum çünkü alchemy vs benzeri programlar java tabanlı olduğunu sanmıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.