Python - Mass Admin Panel Finder

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
5
630
43.822302, 87.616875
pt1lcnk.png

bakın ben buna 100 siteye yakın bir site verdim ve o da tek tek denedi ama sizin yapmanız gereken şey şu listede http://dysartgallery.com/ bu site de varmış ve onun hem admin pnelini bulmuş hemde kullanıcı adını ve kulalnıcı adı şifre aynımı diye denemiş
kxa4mki.jpg

Will Graham

Katılımcı Üye
14 Eki 2022
602
2
496
pt1lcnk.png

bakın ben buna 100 siteye yakın bir site verdim ve o da tek tek denedi ama sizin yapmanız gereken şey şu listede Dys Art Gallery bu site de varmış ve onun hem admin pnelini bulmuş hemde kullanıcı adını ve kulalnıcı adı şifre aynımı diye denemiş
kxa4mki.jpg
tamam brute force ekleyeceğim ama sitelerde doğrulama kullananan bir çok insan var. 1000 sitede 1 şifre bile kıramayabilir.

Muncuk Han

Uzman üye
7 May 2021
1,031
5
630
43.822302, 87.616875
tamam brute force ekleyeceğim ama sitelerde doğrulama kullananan bir çok insan var. 1000 sitede 1 şifre bile kıramayabilir.
sunucudalar bak dosdum %50 kurulup bıraklımış siteler şuana kadar çok az 2fa ya denk geldim önemli olan sağlam sunucu düşüre bilmendir yeni kurulu sitelerde genelde de admin ve pass oluyor kullanıcı şifreleri ve adları

Privarp

Anka Team Junior
8 Nis 2022
122
41
Tacolilla ne yapar?
  • Girdiğiniz domainin bulunduğu sunucuda ki siteleri viewdns.info sitesinin yardımıyla çeker.
  • Çekilen sitelerin admin panellerini bulur.
  • Bulunan panellerin hangi cms olduğunu tespit eder.
  • Panelleri ekrana yazdırır ve kayıt eder.
Tacolilla ne yapmaz?
  • Sitenin panelini bulduktan sonra aramaya devam etmez.
  • Panelini bulamadığı siteyi ekrana yazdırmaz.

Kurulum yapmak ve çalıştırmak için kodlar;
Kod:
git clone https://github.com/cannibal-hannibal/Tacolilla
pip3 install -r requirements.txt
python3 taco.py

Resim;

199854440-5b81cefd-8bfb-4cea-b28f-d8b939035a09.png
Elinize sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.