+rep yardım edene

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keane

Katılımcı Üye
:diablo:diablo:diablobenim konularım silinmiş sanırım yeniden verıyorum arkadaşlar bir kac tane sorum var yardım ederseniz sevınırım
1-kımıleri forma msj yazdında veya yeni konu atında resım koyabılıyorlar ama ben koymayı bılmıyorum emınımkı bılmeyenlerde vardır lütfen acıklarmısınız!
2-pc mdekı bır resmı koymak istıyorum ama www.... url olarak koymucam bu konu hakkındada yardım pls
3-açılmış konular acan kışı tarafından sılınılebılırmı sılınebılırse nasıl yapılır.
4-forum baslığı değiştirebılınırmı acan kişi tarafından değiştirilirse nasıl yapılır
4-bazılarının actıgı konuların altında ...ya oy ver yani rep ver anlamında tıklayınca otomotik rep verıyor yada beni msnne ekle tıklayınca otomotik msnne eklıyorsun bu nasıl yapılır
bi zahmet aydınlatın bu konular hakkında +rep vercem tşk. yorumlarınızı beklıyorum iyi yada kötü

Son düzenleme:
2 Nis 2007
158
2
1 www.imageshack.us siteye gir gözata tıkla resimi seç host it de bekle sayfayı biraz indir orda lnkler olcak kopyala görüntü ekleye gel (görüntü ekle mesaj için yazı karakterini vs değiştirdiğin yerde ) oraya linki yapıştır bu kadar
2 öle bi yöntem yok heralde bildiğim kadarıyla
3 silemezsin kardeş anca admin siler
4 deiştiremezsin sadece konu içine yazdıklarını deiştirebilrisn

son sorunun cevabını bende bilmiyom köprü möprü olabilir saygılar!

tuncerbasdag

Katılımcı Üye
27 Ağu 2007
304
0
Trabzon
1 Ve 2 -Bir Resim Upload Sitesine Gir (İmageshack.us) Oradan Resmini Upload Edebilirsin.Ettikten Sonra Sana Verilen Html Kodlar Arasında Forum Yazısı Geçeni Kopyala Ve Yapıştır
3-Silinemez
4-Yazdığın Mesajın Altında Değiştire Basarak Değiştirebilirsin.
5- Onlardan bende var Onu Yazdığın Mesajlarda Profilin Altında Teraziye Sağ Tıkla ve Özellikleri Aç Orda Adres (url) Yazan Yeri Kopyala İstediğin Yere Yaz Mesala Benim İmzamda Var

dogan4545

Üye
27 May 2007
111
0
arkdaşım olmuyo resim ekleyemion sadece html kodu açık olan kişiiler resim ekleye bilio bu sayfdada
en altta sol tarafda baka bilirsin vb kodu acık simgeler acık ımg kodu acık ama html kodu kapalıysa bişi yapamazsın ... ben denedim

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
1-kımıleri forma msj yazdında veya yeni konu atında resım koyabılıyorlar ama ben koymayı bılmıyorum emınımkı bılmeyenlerde vardır lütfen acıklarmısınız!
2-pc mdekı bır resmı koymak istıyorum ama www.... url olarak koymucam bu konu hakkındada yardım pls
3-açılmış konular acan kışı tarafından sılınılebılırmı sılınebılırse nasıl yapılır.
4-forum baslığı değiştirebılınırmı acan kişi tarafından değiştirilirse nasıl yapılır
4-bazılarının actıgı konuların altında ...ya oy ver yani rep ver anlamında tıklayınca otomotik rep verıyor yada beni msnne ekle tıklayınca otomotik msnne eklıyorsun bu nasıl yapılır

---------------------

1-) resim upload nasıl yapılır bkz. Forum hakkında ve Tht ardım merkezi

2-) 1. madde ile aynı şey.

3-) açılan konular sadece yetkili kişiler tarafından siliner bunlar mod super mod co admin ve adminler. konunu silinmesini istersen o bölümün moderatöruna yada super mod co admişn weya adminlere özel mesaj atmalısın

4-) otomatik olması linke url tagları eklemesidir rep linkini önünewe arkasına buraya ne istersen yaz [/url) << ( köşeli parantez ) yaparsan olacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.