Siber Güvenlik Teorilerini Öğrenmek İstiyorum

muhtaro63

Yeni üye
29 Eki 2022
2
1
Merhaba Değerli TürkHackTeam Ailesi ben Uzun Zamandır Öğrenmek Bilgi Sahibi Olmak için çok araştırmalar yaptım fakat bir türlü altyapı oluşturamadım bir zemini oturtamadım aklımda kalmıyor veya okumaktan veya tıkandığım yerde bırakıyorum uğraşı yani demek istediğimi bu işi nasıl aşıp birşeyler öğrenebilirim halihazırda ceptelefonu teknik servis işi ile uğraşıyorm yazılım ve biligisayar kullanımını yaklaşık 20 yıldır kullanıyorum

Clen1x_

Anka Team Junior
16 Kas 2023
46
13
OneDrive
Buradan Kendi yol haritanı çizip bir şeyler yapmaya öğrenmeye başlayabilirsin. Önce İngilizce sonra Linux öğrenerek sonrasında yavaş yavaş mantığı kavrar ilerlersin ''Mehmet İnce'' hocamın taktiği ile ki tavsiyem udemyden vs para harcayıp kurslara para kaptıracağına naçizane fikrim youtube da güzel içerikler var ingilizce olanları başta tavsiye etmek üzere İngilizce kanal ve Türkçe kanal gibi 'Siber kampüs' , 'InfoSec Pat' , 'Ahmet Birkan' gibi kanallara göz atabilirsin Btk akademiden de yararlanabilirsin. Şimdilik bunlar aklıma geldi umarım yardımcı olur senin için.

muhtaro63

Yeni üye
29 Eki 2022
2
1
Buradan Kendi yol haritanı çizip bir şeyler yapmaya öğrenmeye başlayabilirsin. Önce İngilizce sonra Linux öğrenerek sonrasında yavaş yavaş mantığı kavrar ilerlersin ''Mehmet İnce'' hocamın taktiği ile ki tavsiyem udemyden vs para harcayıp kurslara para kaptıracağına naçizane fikrim youtube da güzel içerikler var ingilizce olanları başta tavsiye etmek üzere İngilizce kanal ve Türkçe kanal gibi 'Siber kampüs' , 'InfoSec Pat' , 'Ahmet Birkan' gibi kanallara göz atabilirsin Btk akademiden de yararlanabilirsin. Şimdilik bunlar aklıma geldi umarım yardımcı olur senin için.
çok teşekkür ederim üstadım gayet açıklayıcı ve yararlı bir yorum olmuş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.