SMS Onay detaylarını nasıl kontrol edebilirim?

Çözüm
anlamadım ne gibi illegal bişey

Merhabalar;

Mesela o kullandiginiz numarayi kullanarak dolandıricilim yapar veya bu tur islemler icin kullanacak olursaniz.
Illegalden kastim budur.

Nasil cozuldu isaretleyebileceginizi sormussunuz, eger dilerseniz sizin yerinize cozuldu olarak isaretleyebilir ve konuyu kirlenmemesi adina kilitleyebililirim.
Bu mesaj “begen” diyerek beni onaylayabilirsiniz ve sizin icin bunlari yapabilirim.

Iyi forumlar dilerim..

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,287
38
1,420
(nowhere) in
ya ben bir yerden sms onay yaptım telefon kontorlu bişi olurmu sadece whatsapp
Merhabalar;

Birsey olacagini pek sanmiyorum fakat bu tamamen sizin yapacaginiz islere bagli diyebilirim. Illegal ile ilgilenmek icin yapmissaniz eninde sonunda basiniz derde girecektir. Ha kendi halinizde takilmak icinse pek birsey olacagini dusunmuyorun, yine de kesin birsey soylemek pek mumkun degil.

Iyi forumlar dilerim..

15 Eki 2023
61
4
Merhabalar;

Birsey olacagini pek sanmiyorum fakat bu tamamen sizin yapacaginiz islere bagli diyebilirim. Illegal ile ilgilenmek icin yapmissaniz eninde sonunda basiniz derde girecektir. Ha kendi halinizde takilmak icinse pek birsey olacagini dusunmuyorun, yine de kesin birsey soylemek pek mumkun degil.

Iyi forumlar dilerim..

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
222
5
96
Moderasyon
Merhaba @bloodysword

Merhabalar;

Iyi forumlar dilerim..
Hocamında dediği gibi illegalde kullanılırsa mesela whatsappta kişi illegal işinde kullandı hem siz hemde onun başı yanar.

Bu işler sıkıntılı işler sorumluluk kabul etmiyorun gibi vs. belirtirsen sorumluluğu üstünden almış olursun.
Dikkatli olunuz.

İyi forumlar çözüldü işaretlersen sevinirim.

15 Eki 2023
61
4
Merhaba @bloodysword

Hocamında dediği gibi illegalde kullanılırsa mesela whatsappta kişi illegal işinde kullandı hem siz hemde onun başı yanar.

Bu işler sıkıntılı işler sorumluluk kabul etmiyorun gibi vs. belirtirsen sorumluluğu üstünden almış olursun.
Dikkatli olunuz.

İyi forumlar çözüldü işaretlersen sevinirim.
nası çözüldü işaretliyiceğim

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,543
10
724
Kaer Morhen
SMS onay sitelerinde numaralar havuzdan çekilip verilmektedir. Havuz ise api ile çalışmaktadır. Kullandığınız sms onay ile hiçbir zarar görmezsiniz. Fakat numara kullanımının sizin tarafınızca sağlandığı kayıtlarda bulunmaktadır. Esenlikler.

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,287
38
1,420
(nowhere) in

Merhabalar;

Mesela o kullandiginiz numarayi kullanarak dolandıricilim yapar veya bu tur islemler icin kullanacak olursaniz.
Illegalden kastim budur.

Nasil cozuldu isaretleyebileceginizi sormussunuz, eger dilerseniz sizin yerinize cozuldu olarak isaretleyebilir ve konuyu kirlenmemesi adina kilitleyebililirim.
Bu mesaj “begen” diyerek beni onaylayabilirsiniz ve sizin icin bunlari yapabilirim.

Iyi forumlar dilerim..

Çözüm
15 Eki 2023
61
4
Merhabalar;

Illegalden kastim budur.

Iyi forumlar dilerim..
şöyle bir kaç arkadaşıma şaka flan yapmayı planlıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.