Windows Trojan Atarak Hedef Kişinin WhatsApp'ına Nasıl Sızılır?

Acelaen

Yeni üye
11 Nis 2021
2
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bu trojen atarak whatsappa nasıl sızılıyor. Yardımcı olabilir misiniz. Aldatılma durum var da. Yardımcı olacaklara şimdiden çok teşekkür ederim

DarkKurt

Yeni üye
24 Ağu 2017
5
1
O da yok
Öncelikle bu basit bir olay değil. En azından ne kadar bilgin var buna bağlı. Trojen dediğin şey de bi arka kapı oluşturma mantığındadır. Temeli kandırmaya bu da sosyal mühendisliğe dayanır. Fakat bu işin son aşaması bundan önce yapılması gereken çok adım var bu da ancak bilerek olabilecek bir hadise. O yüzden üzgünüm ki hemen yarın bunu öğrenemezsin. Sadece wp izlemek istiyorsan farklı metodlar deneyebilirsin dostum. En basitinden wp nin kendi özelliği olan wp-web ile tabi o da şansa kadere olan birşey yakalanmazsan izlersin. Onun dışında telefona indirebileceğin uygulamalar var ( hem kendine hem kurban cihaza) indirip karşı taraftan da uygulama resmini az kullanılan bir uygulama ile değiştirecek zamanın olursa bunu yt den araştırabilirsin bu tür uygulamaları. Onun dışında bir yolu yok.

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,492
660
Türkiye Cumhuriyeti
A

Acelean

Ziyaretçi
Öncelikle bu basit bir olay değil. En azından ne kadar bilgin var buna bağlı. Trojen dediğin şey de bi arka kapı oluşturma mantığındadır. Temeli kandırmaya bu da sosyal mühendisliğe dayanır. Fakat bu işin son aşaması bundan önce yapılması gereken çok adım var bu da ancak bilerek olabilecek bir hadise. O yüzden üzgünüm ki hemen yarın bunu öğrenemezsin. Sadece wp izlemek istiyorsan farklı metodlar deneyebilirsin dostum. En basitinden wp nin kendi özelliği olan wp-web ile tabi o da şansa kadere olan birşey yakalanmazsan izlersin. Onun dışında telefona indirebileceğin uygulamalar var ( hem kendine hem kurban cihaza) indirip karşı taraftan da uygulama resmini az kullanılan bir uygulama ile değiştirecek zamanın olursa bunu yt den araştırabilirsin bu tür uygulamaları. Onun dışında bir yolu yok.
Teşekkür ederim. Ama karşı tarafın cihazını elime dahi alamıyorum. Nasıl yapıcam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.