Türk şirketinden aldığım VDS'ye RAT kurmak istiyorum. Port olmadan kurabilir miyim?

15 Eki 2019
218
1
26
hocam azure harici bi türk şirketten vds aldım. buna rat kurmak istiyorum. portsuz kurabilirmiyim. kuramazsam eğer portlu kurarsam evime aynasızlar gelirmi

'Herodot

Asistan Moderatör
30 Eyl 2017
474
11
296
Kuvâ-yi Milliye
Merhaba,

Genelde portlar üzerinden iletişim kurmayı gerektirir ancak bazı RAT'lar DNS trafiğini veya başka protokolleri kullanarak ağ trafiğini gizlemeye çalışabilir.
Burada RAT'ın nasıl yapılandırıldığı önemlidir.

Evet saldırı boyutuna göre aynasızlar yakalar...

İyi Forumlar

15 Eki 2019
218
1
26
Merhaba,

Genelde portlar üzerinden iletişim kurmayı gerektirir ancak bazı RAT'lar DNS trafiğini veya başka protokolleri kullanarak ağ trafiğini gizlemeye çalışabilir.
Burada RAT'ın nasıl yapılandırıldığı önemlidir.

Evet saldırı boyutuna göre aynasızlar yakalar...

İyi Forumlar
saldırı büyük değil hocam da dns protokol olayı için bi konu varmı acaba
(saldırı sadece bi bakıp çıkıcaz tarzında :) vurmalı kırmalı değil. çokta uğraşmazlar diye düşünüyorum)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.