WairCut Kullanarak Wi-Fİ Şifre Kırma | PixieDust | WairCut Kullanımı | 2019

rende_68

Katılımcı Üye
21 Ağu 2009
450
0
Miami
Sadece default password buluyor yani karşı taraf modemin arkasındaki şifreyi değiştirmeden kullanması lazım (PixieDust için). Ne yazık ki hiç kimse de modemin arkasındaki şifreyi değiştirmeden kullanıyor enteresan. :siritan3

TURKISH STARS

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,073
4
Konunun altında websitem ve adım soyadım var dostum virüslü ise incele dosyayı paylaş burda herkesi yeşillendir konuyu baltalamanın bir anlamı yok , ek olarak üyelik tarihime bak öyle konuş yıllardır bu işin içindeyim ben :)

Programı yükledim çalıştırdım. Bilgisayar kafayı yedi ekran simsiyah oldu yeniden başlattım . Zar zor sildim dosyayı , Üyelik tarihine gelecek olursam bu benim için birşey ifade etmiyor. Ama buradaki arkadaşlar kullanabilir. Senin konunu baltalamak gibi bir lüksüm yok.

FHeaD

Uzman üye
17 Nis 2015
1,387
1
Sadece default password buluyor yani karşı taraf modemin arkasındaki şifreyi değiştirmeden kullanması lazım (PixieDust için). Ne yazık ki hiç kimse de modemin arkasındaki şifreyi değiştirmeden kullanıyor enteresan. :siritan3

Benim test ettiğim wifi ağlarında default passwordlar yerine farklı passwordlar buldu. Program çalışıyor

kaybun

Yeni üye
15 Tem 2009
33
0
Programı yükledim çalıştırdım. Bilgisayar kafayı yedi ekran simsiyah oldu yeniden başlattım . Zar zor sildim dosyayı , Üyelik tarihine gelecek olursam bu benim için birşey ifade etmiyor. Ama buradaki arkadaşlar kullanabilir. Senin konunu baltalamak gibi bir lüksüm yok.

gereken onay, yetkili merciden geldi :)
Paylaşım Temiz / Clean

Onaylandı.

Benim test ettiğim wifi ağlarında default passwordlar yerine farklı passwordlar buldu. Program çalışıyor

yok hocam, default password dısındaki, sifreleri de buluyor arkadasın dedigi gibi

Son düzenleme:

kaybun

Yeni üye
15 Tem 2009
33
0
ellerine sağlık şimdi deniyorum inşallah olur

Olmazsa yaz hocam hallederiz

Ellerine sağlık hocam yararlı konu olmuş

rica ederim

dummper kullanmayı biliyormusun ?

Dumpper'i türkiyeye getiren benim, https://www.youtube.com/watch?v=eyqGGtZrZig videoda detaylı izleyebilirsin

Aga ne yalan söyleyeyim çok şüpheyle yaklaştım, bunun seninle bir alakası yok, tamamen takıldığımız mecranın gereği olarak ancak gayet güzel çalıştı. Jumpstart hatası lan arkadaşlar için de buraya link bırakıyorum oradan indirip kurabilirler. Tekrar teşekkürler.
https://osdn.net/projects/sfnet_dumpper/downloads/JumpStart%20+%20WinPcap.rar/

Rica ederim hocam şüphene hak veriyorum, umarım sonucu alınca mutlu olmuşsundur :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

WardomTr

Yeni üye
23 Mar 2018
6
0
İstanbul
Moderatör tarafında düzenlendi:

kaybun

Yeni üye
15 Tem 2009
33
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.