whatsapp da +90 alınan script

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22

merhaba dostlarım sizlerle birlikte 2019 da yaptığımız eklip çalışmasıla internet üzerinde yaydığımız whatsapp scirpt sizlerle paylaşmak istiyorum ( yetkililer izin verirse o site sizlerle paylaşmak istiyorum )​

öncelikle fake kız hesabı buluyorsunuz ideal hesap fazla abartmadan 134 123 takipci ve ve 70 80 ve beğeni yorum da 4 5 kız olsun özelikle daha sonra açık başlı fake kız hesapla bununla 1 2 ay idare edin daha sonra sağlam bi domain sağlam bir ssl ve sağlam da bir whatsapp script daha sonra sosyal mühedislikle abazalardan grupa gel diyip web sitenize yönlendirin daha sonra oraya giriş yapması gerek zaten 1 dk süre veriyor oraya giren numara kod isticek o kodu girince 1 dk falan size kod ve numara geliyor sizde hemen whatsapp uygulaması acarak o kodu oraya yapıştırıp whatsapp hesabı ele gecirip güvenlik bölümünde 2 faktör koyun ve yedek telefon da üst üste mesaj gönderin ve sms yollula bloke olsun dilediğiniz zaman artık +90 numarası kullanabilirsiniz​

az önce bir +90 numara aldım denemiş ve onaylanmıştır dediğim gibi yönetiçiler izin verirse atarım script ama sorumluluk ben üstlenmem

bu makale hepsini yaparsanız alırsınız

bir de şu var artık numara alınmıyor cunku hem 2 faktör var hem de bloke ettim

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı

merhaba dostlarım sizlerle birlikte 2019 da yaptığımız eklip çalışmasıla internet üzerinde yaydığımız whatsapp scirpt sizlerle paylaşmak istiyorum ( yetkililer izin verirse o site sizlerle paylaşmak istiyorum )​

öncelikle fake kız hesabı buluyorsunuz ideal hesap fazla abartmadan 134 123 takipci ve ve 70 80 ve beğeni yorum da 4 5 kız olsun özelikle daha sonra açık başlı fake kız hesapla bununla 1 2 ay idare edin daha sonra sağlam bi domain sağlam bir ssl ve sağlam da bir whatsapp script daha sonra sosyal mühedislikle abazalardan grupa gel diyip web sitenize yönlendirin daha sonra oraya giriş yapması gerek zaten 1 dk süre veriyor oraya giren numara kod isticek o kodu girince 1 dk falan size kod ve numara geliyor sizde hemen whatsapp uygulaması acarak o kodu oraya yapıştırıp whatsapp hesabı ele gecirip güvenlik bölümünde 2 faktör koyun ve yedek telefon da üst üste mesaj gönderin ve sms yollula bloke olsun dilediğiniz zaman artık +90 numarası kullanabilirsiniz​

az önce bir +90 numara aldım denemiş ve onaylanmıştır dediğim gibi yönetiçiler izin verirse atarım script ama sorumluluk ben üstlenmem

bu makale hepsini yaparsanız alırsınız

bir de şu var artık numara alınmıyor cunku hem 2 faktör var hem de bloke ettim
Eline sağlık enteresan bir alternatif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.