Windows Phone Telefonlara Format Atmak / Mr Immortal

Mr. Immortal

Uzman üye
27 Mar 2016
1,278
3
Selamlar :) Bu konuda , Windows Phone telefonlara nasıl format atılabileceğini göstermeye çalışacağım :)

Adım Adım Anlatacağım :)

Windows Phone telefonlara , aynı android telefona format atar gibi format atmak mümkündür.

ZEOBNG.png

1. Yöntem , telefonunuz açıkken yapılan format işlemdir.

Menü > Ayarlar > Hakkında > Telefonunuzu Sıfırlayın

Bu İşlemleri Uygularken Şarjınız En az %50 olmalıdır.

AkyMqq.png

2. Yöntem biraz daha karışık bir yöntem

Telefonunuz şarjda olmamalıdır . Ayrıca Cihaz Kapalı Olmalıdır

"Ses Azalt" tuşuna basılı tutun ve telefonu Açma tuşuna basın. Bastığınızda Ekranda Ünlem İşareti Görünür.

Ardından Sesi Yükselt, Sesi Azalt, Açma Tuşu , Sesi Azalt Tuşlarına Basıyoruz.

Ve Windows Phone Telefonunuz Formatlanmış Şekilde Açılacaktır.

6XyVn3.png

Yukarıdaki işlemler işe yaramadıysa,bu yöntem büyük bir ihtimalle işe yarayacaktır.

Telefonu Kapatınız > Kamera ve Sesi Azalt Tuşlarına Basarken Aynı Anda Açma Tuşuna Basılı Tutun (Tuşlardan Elinizi Çekmeyin)

Güç Tuşundan Elinizi Çekin Ve Öbür Tuşlara Birkaç Saniye Basılı Tutun

Ekranda Bir Çark Belirecek Ve Telefonunuz Format Atılmış Şekilde Açılcaktır.

Umarım Yardım Edebilmişimdir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.