Yaw Bulamadim ....Lütfen Yardim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozturk27

Katılımcı Üye
27 Ağu 2007
434
6
Gaziantep
Arkadslar Msn de Karsi tarafin camera görüntüsünü alabilecegim düzgün bir porg ariyom bir kac tane denedim kimi yüklenmiyo kimi sorun veriyo düzzgün bise bulamadim gitti
bildiginiz varsa lütfen yardim edermisiniz +rep ler gelcek..

ozturk27

Katılımcı Üye
27 Ağu 2007
434
6
Gaziantep
Arkadaslar Tesekkürler Ama Heralde Benmi Size Yanlis Anlattim isim hack degil, mesala sen bana kamera actin ben senin kamera görüntünü kaydetmek istiyorum. Soft Cam split cam gibi program denedim ama pek randiman alamadim bildiginiz var sa paylasirsaniz cok sevinirim

EftelyA

Yaşayan Forum Efsanesi
22 Kas 2007
9,097
59
EsEs
ben kendii kullandığım proqramı vercem sana evde olduğum için bil. yavaşlattım çıkaramıyom ben denemeye devam ediyom adını da söliyim CaptureWizPro çok kolay ve rahat bi program ben iş yerinde kullanıyom dediğim gibi çıkarmaya çalışıyom sende dene eğer bulursanda yaz haberim olsun tamammı bulamazsan ben sabah iş yerinde bulurum

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]
CaptureWizPro version 3.A
1.4 MB screen capture tool
If you require ZIP format, click here.
This is the full program, captures are not watermarked. The download and installation takes less than five minutes.
The program supports Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2003, Windows 2000, Window Me and Windows 98.
CaptureWizPro is ad free and it preserves Windows settings and Dlls. The file is a self-installing executable and it includes an uninstaller.
Free trial explained
You get 30 days to try out all the features. Buy a password to use the program forever.
Click here to get a password now, while waiting for the file to download. You'll never be interrupted by nag screens, and you're still protected by our 30-day unconditional money back guarantee.
Updates
Updates are free to owners of CaptureWizPro 3.0 or later. No new password is needed. Common problems
If the download fails, you may need to clear your internet cache before trying again. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]How to download and install the software [/SIZE][/FONT]
OnePx.gif

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][SIZE=-1]1 Click here to download, then watch for this dialog box:
OnePx.gif

FileDownloadXP.gif

2 Click Run for a quick, painless, automatic installation. If there's no Run button, click Open.
(If you click Save, you'll need to choose and remember a destination folder for the file, then go to that folder and open the file yourself.) 3 After the download, click Run and watch for this dialog:
OnePx.gif

SelfExtractXP.gif
4 Click OK to start the installation; then follow the on-screen instructions.
[/SIZE][/FONT]

işte bu masa üstünde durur ingilizce olduğuna bakma çok basit 2-point yazan yere tıkla ve çekmek istediğin yere işaretle istedin yerde durdurup devam ettirirsin zaten 1-2 defada öğrenirsin kolay gelsin üstteki dowlanddan indir

Moderatör tarafında düzenlendi:

ozturk27

Katılımcı Üye
27 Ağu 2007
434
6
Gaziantep
tamam eftlya cok güzel bir programa benziyo ama simdi kullanimina bakiyom yardimin icin cok tesekkür ederim.. terazine tikliyom ama baska bir ileti hataasi veriyo

EftelyA

Yaşayan Forum Efsanesi
22 Kas 2007
9,097
59
EsEs
dediğim gibi qüzel ve kolay bi proqram bir iki defa zorlanırsın sonra alışırsın :) kolay gelsin yinede anlamadın bişi olursa sorman yeterli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.