Merhaba aranıza yeni katıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YigitKurt1

Yeni üye
30 Eyl 2023
2
3
Arkadaslar ben bu islerde yeniyim ailemin cok durumu yok duygu somurusu yapmak istemiyorum ben bu tur isleri ogrenip para kazanmak istiyorum bana ucretsiz yardim edebilecek var mi veya onerecegi kisiler var mi

19 Haz 2023
234
156
Ankara
Arkadaslar ben bu islerde yeniyim ailemin cok durumu yok duygu somurusu yapmak istemiyorum ben bu tur isleri ogrenip para kazanmak istiyorum bana ucretsiz yardim edebilecek var mi veya onerecegi kisiler var mi
Öncelikle para kazanmak bu işlerden kolay değildir hocam ama kendinizi Siber Güvenlik alanında geliştirirseniz kod bilgileriniz olursa insanlara ücretli yazılımlar yapabilirsiniz. Örnek veriyorum "hacklediğiniz sitenin veritabanını dark web gibi yerlerde satışa sunabilirsiniz." bu tur yollardan para kazanabilirsiniz

By.Mrx

Katılımcı Üye
22 Haz 2021
280
50
32
Temel linux eğitimi
Linux içerisindeki tooların hepsini araştır ve kullanmayı öğren
Bilgisayar açıkları konusunu araştır
Web açıklarını ve nasıl sömürülceğini öğren
(Bunları yaparkende öğrendiklerini test edebilmek için lab lar kullan)
Youtube, Bloglar, Udemy Tarzı yerlerde bedava bilgiler öğrene bilirsin

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,175
923
Photoshop 🔥
Yazılım ve hacking bölümünde eğitimler alabilirsin btk akademi ve udemy ve youtube vede forumumuzda kulüpler var

Alfa Kurtları Kulübü Mesela hem yazılım hem hacking eğitimi veriyor ve dahasıda var. (Alımlar Pazartesi Kapanıyor.)

Siber Güvenlik Kulübü Siber güvenlik alanında eğitim verir

Ar-Ge kulübü yazılım alanında yardımcı olur

drjacob

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,820
422
localhost
1milyonyazılımcı projesi var , detlet tarafından onaylı oradan sertifika alıp yazılım için iş başvurusunda bulunabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.