biri buna yöntem bulsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zirveninhakimi

Yeni üye
8 Mar 2009
16
0
arkadaslar benim sorunum gogle ana sayyfamda msn.com oldu :puah özelliklerden deiştiremiyorum lütfen bana bi care bulun

mjdatb

Yeni üye
26 Tem 2009
6
0
Başlat menüsüne tıklıyoruz..ardından Çalıştır'a tıklıyoruz.Açılan yere regedit yazıyoruz ve registry düzenleyici karşımıza geliyor.Biz soldaki artı işaretlerine basarak HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel anahtarına ulaşıyoruz.Normalde yanda adı HomePage olan bir DWORD değeri olması gerekir.Eğer varsa buna çift tıklıyoruz ve Değer kutucuğuna 0 yazıyoruz...Eğer burada böyle bir DWORD değeri yoksa ,sağdaki alana tıklayıp Yeni ->Dword e tıklıyoruz ardından oluşturduğumuz DWORD'un adını HomePage yapıyoruz,DWORD değerine çift tıklatıp değerini 0 yapıyoruz...

11cnyt11

Yeni üye
8 May 2010
35
0
ya ben yaptım yolcuyuz.com mu ne bişi olmuş regeditten değiştirdim her şeyi yaptım ama deişen bişi yok pc kastığı için antivir yüklemiyorum virüs qirdi büyük ihtimal ama format atmadan düzeltme yöntemi yok mu ? ? ?

şerefli

Kıdemli Üye
25 Nis 2009
3,201
0
sivas
ya ben yaptım yolcuyuz.com mu ne bişi olmuş regeditten değiştirdim her şeyi yaptım ama deişen bişi yok pc kastığı için antivir yüklemiyorum virüs qirdi büyük ihtimal ama format atmadan düzeltme yöntemi yok mu ? ? ?

kardeşim formattan bu kadar kokma format kötü değil tam tersi iyi bir şeydir format bir eski aracı yenileme gibidir yani rektefe gibidir.kolay geldsin

megamurat

Yeni üye
20 Haz 2009
13
0
arkadaŞlar sİze İnternet explorer'İn gİrİŞ sayfasinin neden kİtlendİĞİnİ sİzlere sÖyleyebİlİrİm hatta bende programi var İstersenİz sİze programi verİrİm ama bİlmem kİ sİz İstermİsİnİz programi... Yada yardimCI olmami....

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
Arkadaşım Başlat/Çalıştır/Regedit/HKEY_CURRENT_USER/software/microsoft/internet explorer/main
Tıkladıgında (Start Page ) Komutuna Tıkla Ve Değer Verisine www.örneksite.veya Başka Bi Site Adı Yapbılırsın

megamurat

Yeni üye
20 Haz 2009
13
0
kardeşşşş herhalde ben sana yardım edebilirim bende dediğin şeye benzer birrrr program elimde varrrrr

crying

Katılımcı Üye
26 Ağu 2010
671
1
Van
arkadaslar benim sorunum gogle ana sayyfamda msn.com oldu :puah özelliklerden deiştiremiyorum lütfen bana bi care bulun

İşte Çözüm
.

Başlat \ Çalıştır \ Regedit \ HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\İnternet Explorer\Main Sekmesini Açın Sağda Çıkan Seçeneklerde Altta StartPage Değerini Tıklayın İstediğiniz Siteyi Yazıp Regediti Kapatın Explorer Tarayıcınnı Aç Sorun Çözülür

er407

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
298
1
KONYA
ad-ware yi kur tarat sorun çözülmezse tht explorer sayfanız esirmi alında şeklinde bir başlık var orda ne yapman gerekiyor yazıyor..kolay gelsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.