Artisteer v2.0.2.15338 (Wordpress+Joomla Tema Yapma Programı + Full + Crack)

13 Eki 2009
211
0
2wqqwyu.png

Artisteer 2

Bu muhteşem program ile hazır şablonları tek bir tıkla editleyerek profesyonel wordpress temaları hazırlayabilirsiniz. Temanın renklerini ister siz ayarların, ister programın keyfine bırakıp bir tasarım çıkartın. Baştan aşağı temanın her kısmını düzenleyebiliyorsunuz, tek kelimeyle harika bir program.

Üstelik aktivasyon problemi de yaşamıyorsunuz, süresiz kullanabilirsiniz programı. Hazırladığınız temayı dışarı aktardığınızda resimler üzerinde water mark da olmuyor.

Nasıl mı?

1. Rar arşivini bir klasöre çıkartın.
2. Programın normal kurulumunu yapın.
3. loader_15338.exe dosyasını programın kurulu olduğu dizindeki lib klasörüne atın.
4. loader_15338.exe çalıştırın.
5. Programı Standart Edition'da çalıştırın ve keyfini çıkarın!

https://tik.lat/SCq05

Anlatım Alıntı olup Dosya Kendi uploadumdur

Son düzenleme:

karabalm

Yeni üye
8 Kas 2009
1
0
kardeşim yaptığım şablonları joomla veb sayfasına yüklenmiyor entry diye yazı çıkıyor cevap verirsen sevinirim

13 Eki 2009
211
0
kardeşim yaptığım şablonları joomla veb sayfasına yüklenmiyor entry diye yazı çıkıyor cevap verirsen sevinirim
Ben Daha Bu Günekadar Sorun Yaşamadım o programla yaptığım şablonları en az 20 tane sitede kullanıyorum Hazırladığım şablona direk zip olarak kaydedip Joomla Adminde Eklenti install şekklinde sorun yaşamıyor direk Şablonu install edip kullanıyor . Fakat Sen Şablon ayarlarından Author ve joomla sürümü belirliyorsun Ordaki belirttiğin Joomla sürümünden Farkı bir sürüme Yükleme Yaparsan Sorun Yaşayabilirsin :

baglama

Yeni üye
18 Kas 2009
2
0
Aynı sizin dediğiniz şeyleri uyguladım lib attım çalıştırdım can't exetuce file yadı bi yanlışlık yok değilmi?

sahika51

Yeni üye
16 Ağu 2009
1
0
kardeşim süper paylaşım kaç tane forum gezdim hepsi ölü rink vermiş ama size minnettarm sağolun.

baglama

Yeni üye
18 Kas 2009
2
0
key

loader dosyasımnı çalıştırdım siteyi yaptım ftp den attım arka planda Bütün Trial yazıyor ben programı keyini yüklüyemedim

maske07

Yeni üye
11 Eyl 2009
9
0
arkadaşım dediklerini yaptım tema da oluşturdum ama yaptığım temanın arka fonunda trial diye yazı var bir sürü ben mi yanlış bir şey yapıyorum acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.