Flash Bellek İle Pc Formatlama Resimli Anlatım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 Eki 2009
211
0
Arkadaşlar Burada Gördüğüm Yardım İsteklerine İstinaden Hazırlamış olduğum Resim li anlatımı sizlerle Paylaşıyorum.
Daha Önceden Verildiyse kusuruma bakmayın Ben araştırdım forum da bulamadım.
Benzer KonuLar Bir çok Yerde Birçok şekilde Paylaşılmış olabilir Aynı Konu İşlendiği için Tabikide Benzerlikler Taşıyacaktır. Fakat Bilip Bilmeden içeriğine bile bakmadan Alıntı Falan diyipte Emeğe Saygısızlık Yapıp insanı paylaşım yapmaktan Soğutmayın Bilmiyorsanız yorum yapıp Gölge etmeyin :D
Ne Demiş Atalarımız Söz Gümüş ise Sukunet Altındır
Neyse Bende Atalarımızın sözünü dinleyerek fazla Gevezelik Yapmadan anlatımı Resimlere Bırakıyorum

2dvxxu.gif

Usb_Boot Programı
Usb den Format Resimli Anlatım
Rar Şifresi ====> wifi_hckr_TR@THT

Son düzenleme:

isokar01

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
adana
Beğenmiyorsun buraya açmamı Fakat Başka Yere Açmış Olsaydım bu konuyu görüpte okuyamayacaktın bile :D İyi olmuşta açmışımki seningibi çaylaklarda biraz bilgi sahibi olmuşlar :D

dogru soluosun bi yerden baslamıs oldu ogrenmeye sen iyisin 13 yasında bı cocukla ugrasıom ben daha bilgisayar ne demek onu bılmıyor hack oret dıyor bana:Dhos bugun geldı sordu hack ne demek dıye ama:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.