Visual Basic 6.0 Görsel Eğitim Seti Türkçe

malea

Katılımcı Üye
13 Eki 2009
355
0
VisualBasic 6.0 Professional Görsel Egitim Seti Türkçe
5883125afmidvo4.jpg

VisualBasic 6.0 Professional Görsel Egitim Seti
Türkçe | 5CD lik Paket
VisualBasic 6.0 programlama dilini öğrenmek isteyenlere teknolojinin som imkanları ile hazırlanmış çok başarılı ve doyurucu bir eğitim seti.
Tam 5 CD lik bu dev eser ile VisualBasic öğrenmek isteyenler artık internette küçücük bir konu için saatlerini harcamasına gerek yok.
DOWNLOAD LINKS :
RapidShare: 1-Click Webhosting

Toplam rar Boyutu :1,31 GB
DVD Boyutu :1,38 GB
Tesekkuru cok gormeyin

Teşikkürleri bekliyorummm

Son düzenleme:

yuaufqwe

Yeni üye
20 Ara 2009
23
0
bodrum
öncelikle paylaşımın için saol, ama adamın anlattığı vb çok eski şimdiki vbde görünüş ve bazı kodlar farklı :S bnm pek işime yaramadı ayrıca adamın anlattığı çoğu şey gereksiz :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.