Esselamınaleyküm..."bir okursanız sevinirim"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dokna87

Yeni üye
21 Şub 2010
3
0
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar buranın uzunca zaman önce ismini duymuşdum tv de falan bu arkadaşlardan sık sık haberimiz oluyodu çok şükür....İşim düşmüş gibi olacak ama yapacak bir şey yok...Facebook da bir grup verdi arkadaş bunu şikayet et diye ama Yüce Dinimiz İslamiyet hakkında olur olmaz saçma sapan yazı ve karikatürler....bunlarla ilgili bir şey yapılırmı yapılmazmı bilgilenmek istiyorum....bunu burdan dile getirmem doğru oldumu bilmiyorum yapacak bir şey bulamadım belki sizin ilgilenebilme ihtimaliniz olabilir diye düşündüm...olumlu yada olumsuz bir cevap verirseniz sevinirim....Tekrar tanışdığımıza memnun oldum kendinize iyi bakın ALLAH a emanet olun....

Nadir ARTUN
21/02/2010
SAYGILAR...

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
aleyküm selam kardeş.bu nedır ya hergün birılerı bu foruma girip yok faceebokta dın düşmanları var yok pklılar var.bunları engleleyın hack falan yapın daha bılmem ne..sızın sayenızde facebook ne olduğunu öğrendım.başka ışınız gücünüz yokmu.zengı neertınız bu faceebok u.daha pıyasaya çıkalı ne oldu.rahatsız oluyorsanız kullanmayın.sabah faceebok akşam faceebok.madem okadar dınızıe ve bayrağınıza düşküsünüz kendınz bişler öğrenın.burda herşey mevcut.ozaman ıstedığınızı yapın.yoksa buraya faceebok reklamı mı yapmak ıçın giriyorsunuz.mılletın dını ve mıllıyetcılık duygularıyla oynamayın

Son düzenleme:

dokna87

Yeni üye
21 Şub 2010
3
0
Öncelikle selamıma karşılık verdiğin için teşekkürler....Allah razı olsun...
İşiniz gücünüz yokmu diyorsun ve yok din düşmenları yok pkk lılar gibi ülkemize asalak gibi yapışan hayvanları ufak görüyorsunuz...Ama bir nebze doğru ben tv de ve diğer basın yayın kuruluşlarında yanlış duymuşum "türk hacker team" sadece boşmuş...Ne olmuş yani ben buraya bunu girdim yazdım sende ilgilendin onların bir kaç sitesine kilit vurdun ama olmadı işde....nedne bilmiyorum... kardeşim yani sizin daha önemli işleriniz mi var onu bilmiyorum ha varsa eyvallah Allah kolaylık versin...Ama ben bir işe yarar diye düşündüm...Benim kişisel düşünden sokakta zıpırlık yapan int.kafe köşelerinde dolaşan çocukları azda olsa ulaşabilip o saçma sapan oyunlarla kafasını doldurup yoracağına ders çalışarak matematik çalışarak satranç öğrenerek kendisini geliştirmesi yani benim görevim o bir eğitmen olarak...sizinde işde o ... ordan burdan duyduğuma göre bunları yapıyor olmalısınız diye düşündüm ama yanlış düşünmüşüm demekki neyse Tarık kardeşim size hayatta başarılar dilerim....

Nadir ARTUN
22/02/2010
SAYGILAR...

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
arkadaş sanal oartamda sokak köpeklerını susturmak marifet değil.asıl marifet reel de susturmak.bun u yaparsan belkı amacına ulaşır dınıne vatanına hizmet edersın. ha bir de sen sen ol duyduklarına değil gördüklerıne ınan.

pesimist19

Uzman üye
8 Ağu 2009
1,291
0
31
http://localhost
aleyküm selam kardeş.bu nedır ya hergün birılerı bu foruma girip yok faceebokta dın düşmanları var yok pklılar var.bunları engleleyın hack falan yapın daha bılmem ne..sızın sayenızde facebook ne olduğunu öğrendım.başka ışınız gücünüz yokmu.zengı neertınız bu faceebok u.daha pıyasaya çıkalı ne oldu.rahatsız oluyorsanız kullanmayın.sabah faceebok akşam faceebok.madem okadar dınızıe ve bayrağınıza düşküsünüz kendınz bişler öğrenın.burda herşey mevcut.ozaman ıstedığınızı yapın.yoksa buraya faceebok reklamı mı yapmak ıçın giriyorsunuz.mılletın dını ve mıllıyetcılık duygularıyla oynamayın

18 yaş altı bebe olduğun belli ne olursa olsun adam allahın selamıyla gelmiş foruma cahil cahil konuşup tepemin tasını attırma:diablo 3 gün pc de oturusunuz siz bişey öğrendik dersiniz bi taraflarınız kalkar bişey bilmiyosun bari yorum yapma seni gibler yüznden adam tht yi yanlış tanıyacak haksızmıym burda.(düzgün yorum yap kimseyi azarlamaya hakkın yok)

arkadaşım senin cevabınada gelince yapıcak pek bir şey yok o grub kapansada yenisni nin açılması 10 dk sürer

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
18 yaş altı bebe olduğun belli ne olursa olsun adam allahın selamıyla gelmiş foruma cahil cahil konuşup tepemin tasını attırma:diablo 3 gün pc de oturusunuz siz bişey öğrendik dersiniz bi taraflarınız kalkar bişey bilmiyosun bari yorum yapma seni gibler yüznden adam tht yi yanlış tanıyacak haksızmıym burda.(düzgün yorum yap kimseyi azarlamaya hakkın yok)

arkadaşım senin cevabınada gelince yapıcak pek bir şey yok o grub kapansada yenisni nin açılması 10 dk sürer
bana bak her kımsen akıllı ol.yanımda olsan bebeyı gösterırıdım sana.oyarım senı.laflarına dıkkat et.öyle klavye arkasına geçıpte ötme. böyle konuştuğun ıçın sen 18 değil 15 yas altı ağzı süt kokmuşa benzıyorsun.senın gıbıler ancak sanal ortamda ötersınız.reelde kendı gölgenızden korkarsınız

pesimist19

Uzman üye
8 Ağu 2009
1,291
0
31
http://localhost
istersen adres ver bakalım kim bebeyi göstereyim sana akıllı olmassam napcan lan klavye delikanlısı ver lan adres ver geleiym reellde de öteriz aslanım yada seni öttürürm

_white wolf_

Yeni üye
23 Şub 2010
23
0
yorumlara bak be neredeyse birbirimizi boğazlayacağız valla... fındık kabuğunu bile doldurmaz bu olay neden bukadar büyüdü bende anlamadım...

dokna87

Yeni üye
21 Şub 2010
3
0
Arkadaşlar bir kaç gündür kamp da olduğumuzdan giremedim kusura bakmayın...Öncelikle bu yaptıklarınızı eshefle kınar ve sebebi bir nebze ben olduğum için özür diler hakkınızı helal etmenizi istiyorum....Bu yalan dünyada az önceki arkadaşın dediği gibi fındık kabuğunu doldurmayacak şeylerden birbirimizi kırmak hiç doğru değil...Tarık BUĞRA kardeşimiz en başta PESİMİST kardeşimizin dediğini diyeydi iyiydi ama olsun dediğiniz doğru silsen bile nolcak gene doğurucak ama bir hikaye vardır ya karaya vurmuş bir deniz yılıdızının bir tanesini alsan bile kardır onu kurtarsan bile onu yiyecek 15 tane balığın karnı doymuş olacak... Ben bu halimle elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama sadece öneri idi işde olsun önemli değil...
Tanıştığımıza memnun oldum herkese hayırlı akşamlar dilerim....

SAYGILAR
27.02.2010
N.ARTUN...

gunesterizm

Yeni üye
2 Mar 2010
2
0
Arkadaşlar Siteye daha katılalı 10 dk oldu ve böyle seviyesiz bir tartışma içinde buldum kendimi ... rica ederim biraz seviyeyi yükseltin ve birbirinize atıp tutmaktan vazgeçin bunlar gerçekten gereksiz atışmalar boşu boşuna kimse birbirinin kalbini kırmasın birbirine üstünlük kurmaya çalışmasın ..

_white wolf_

Yeni üye
23 Şub 2010
23
0
asteğmenim haklısın bunları yapacağımıza buradaki amacımızı hatırlayıp ona göre davranmalıyız. buradaki amacımız ne? bunun hakkında değişik şeyler söylenebilir ... kimine göre sadece takılmak kimine göre hacker olmak vs... ama neticede herkesin bir amacı var araç için amacı unutmamak lazım . burada tartışmamız ve birbirimizi kırmamızın hiçkimseye yararı olmaz...gelin kendimizi bilişim dünyasında geliştirmek için sitemizden en güzel şekilde istifade edelim... herkese kolay gelsin allah yar ve yardımcınız olsun...

Gagged

Yeni üye
7 Nis 2010
7
0
beyler ayıp oluyor burada tartışılacak konu bu değil bence ayıp oluyor lütfen..

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
arkadaşlar eski konuları hortlatmayın ayrıca burası tartışma yeri degil tanışma yeri sözlerinize dikkat edin
bu bir uyarıdır bu mesajı okuyan herkes için gecerlidir
ilginizden dolayı tşkler

HeroTurks

Yeni üye
8 Nis 2010
23
0
Ya arkadaslar konunun basındakı mesaja baktım bırde sonlara baktım sureklı hırgur benım haddım degıl sıze kavga etmeyın demek ama ıste bız bu yuzden bırlık olamıyoruz dıye dusunuyorum neyse ısı buyukler haletmelı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.