Şifreli PC'ye Girmek || Eski Yöntem

McHell

Yeni üye
17 Haz 2010
16
0
Belki bilmeyenler vardır içinizde anlatayım hemen.

Kullanıcı seçme ekranına gelince Ctrl+Alt+Del basıyoruz, gelen ekranda Kullanıcı Adına Administrator yazıyoruz, şifre bölümünü boş bırakıp Enter'a basıyoruz ve bilgisayara giriş yapıldı..

Dilerseniz denetim masasından şifreyi kaldırabilirsiniz.
Bir teşekkür yeter.
Saygılar...

Son düzenleme:

chocux

Yeni üye
17 Haz 2010
31
0
saol ..

Bir rüyadır gece hiç oLmadığı kadar gerçek
Hem geçmiş vardır içinde hem de geLecek
An’dır
geçmişi ve geleceği bir çırpıda siLecek

Candarbey

Üye
13 Kas 2010
64
0
2010 2011'den İtibaren Bu Yöntem Geçersizdir.
Windows Çözümü Garanti bulur
benim bilgisayarımda şuan çalışmıyor bile

tuzlusu

Üye
14 Haz 2009
146
0
bnn yerine parola sıfırlama vardı flash a atıorsunuz sonra takıorsunuz parola sorarken parolayı kaldırıor du denemiştim ama enrden bulursunuz bilmiorum bi de sadece vista da geçerli olabilir tam hatırlmaıorum

orgmet

Yeni üye
23 Tem 2009
4
0
çok tşk abimin pcye girmeyi başardım o yüzden abim adminastor adını değiştirmeye bakıyo

waskar67

Yeni üye
18 Ara 2010
20
0
Bu windows xp için ama bu bazen çözüm olmuyor admınıstratorede sifre koyarsa giremeesiinizzz:d:d:d:d:d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.