18 Şehidimizin Anısına << Pisc0x!

pisc0x

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
720
0
4. 5. 6. zone upload sayfaları oldugu ıcın kolay ama bende onlara mirror çektim...

pisc0x

Katılımcı Üye
4 Ara 2009
720
0
Sağolda Ben Fazla Bilgim Yok Şu Anda Bu siteleri Hackleyebiliyorum Vede Upload Sayfalarını Bide Sql injections Biliyorum Bende Bişiler Yapıyım Dedim ...

şerefli

Kıdemli Üye
25 Nis 2009
3,201
0
sivas
bir teşekürü unutan 18 şehidide unutmuştur teşekür butonuna bastım ama o yetmedi bir de yazarak edeyim dedim oda yetmez verde o klavyeye Allah Allah dedirten kafirin üzerine yürüten ellerini öpeyim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.