Bunu İzlemeyen kalmasin/ATATÜRK ÖLDÜ

abdullah_mabel

Katılımcı Üye
9 Eyl 2007
463
1
Bunu İzlemeyen kalmasin/ATATÜRK ÖLDÜ

LİNK

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1165459289371

bu ÇoÇÇun gÖz yaŞlarini gÖrdÜkten sonra Çok etkİlendİm ve sİzİnle paylaŞmadan yapamadim ..

atatÜrk Ölmedİ ve Ölmeyecektİr sen aĞlama kÜÇÜk kiz..
ne mutlu tÜrkÜm atatÜrkÜm dİyenede

Son düzenleme:

abdullah_mabel

Katılımcı Üye
9 Eyl 2007
463
1
Polemiğe gerek yok arkadaşlar. Ama bu sususta haklı olan bence barmel'dir. Konu okumalık değil bir kere izlenmelik izlemiştir yani hemde okumadan direk mesaj yazıyorsa bile BİR SÜRÜ GENERAL var görevli uyarmak onlara düşer yarbay kim oluyor admin mi bana san ki !

barmel

Yeni üye
19 May 2007
28
0
abdullah hocam teşekkürler.. Polemik ve gerginliğe son noktayı koydun.
Saygılar ;)

4DEATH

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
943
0
Polemiğe gerek yok arkadaşlar. Ama bu sususta haklı olan bence barmel'dir. Konu okumalık değil bir kere izlenmelik izlemiştir yani hemde okumadan direk mesaj yazıyorsa bile BİR SÜRÜ GENERAL var görevli uyarmak onlara düşer yarbay kim oluyor admin mi bana san ki !

1. uyarmak herkeze düşer sonçta sende bu sitedesin sadece uyarıon banlamıon!
ayrıca videoda teşekkür etcek bişi yok kız ağlıyo izledinmi öle konuş :diablo

barmel

Yeni üye
19 May 2007
28
0
ağladığına teşekkür etmiyoruz. Paylaşımına teşekkür ediyoruz. Kişisel iletinle biraz uyumlu ol. sen kaç seneliksin ben kaç seneliğim bu forumda iyi bak. Profil bilgilerine "Bursa" olduğu yazıyor. Kendini çok belli ediyorsun bay hacker... amacım post kasmak olsaydı 3,5 yılda 16 mesajım olmazdı. Rahat ol bay hacker rahat ;)

4DEATH

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
943
0
Bursada Kaç Tane Yer Var ve Paylaşıma Teşekkür Etmene Gerek Yok Beğen Geç... Emeğe Saygı Olsun İstiyosan... Ayrıca foruma kaç kere girdin ben kaç kere girdim benim ilk üye olduğum hack forum bumu sanıyosun !?!

barmel

Yeni üye
19 May 2007
28
0
Bursada Kaç Tane Yer Var ve Paylaşıma Teşekkür Etmene Gerek Yok Beğen Geç... Emeğe Saygı Olsun İstiyosan... Ayrıca foruma kaç kere girdin ben kaç kere girdim benim ilk üye olduğum hack forum bumu sanıyosun !?!
sana ne kardeşim teşekkür etmek suç mu? seni gıdıklayan ne? kaç kere girdim kaç kere girdin muhabbeti yapma bana karşındaki kişinin ne olduğunu kim olduğunu bilemezsin... bu polemiği başlatan sensin kusura bakma hade eyvallah. uzatma daha fazla... Forumlara üye olup post kasmaya benzemez bu işler...

abdullah_mabel

Katılımcı Üye
9 Eyl 2007
463
1

Kardeşlerim uzatmaya gerek yok ama uzattınız artık :) Sen uyar mıyorsun direk hakaret ediyorsun bi kere adamın 10 mesajı vardı yazdığında ben hayret ediyorum bu duruma.Senin bu yaptığını modlar bile yapmaz çocuk gibisin kardeşim :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.