En Büyük

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByYanlış

Yeni üye
18 Haz 2010
30
1
Benim Ve Yeni Başlayanların Hepsinin Hayali Site Hacktir Biz Bunu İstiyoruz Ama Bakınca Hemen Forumda Var Demeyin Bize Bu konu VE Ozel Altında Bir Video Koyun Ama Video Acıgıda Bulurken Shell Yaparken Ole Olsun Lutfen :):)Herkezin Aradıgı Bir Video Olur Ozaman Video Pls :):):):)
özelden atarsa sevinirim

shique

Üye
3 Haz 2010
77
0
Yanında da sütlü kahve ? :D Hem video çekseler bile foruma koyarlar senin için değil sırf diğer bilmeyenler de öğrensin diye.

ByYanlış

Yeni üye
18 Haz 2010
30
1
Yanında da sütlü kahve ? :D Hem video çekseler bile foruma koyarlar senin için değil sırf diğer bilmeyenler de öğrensin diye.

Kardeş Bura Ne İçin Acıldı Sence Kac Yasındasın 10 FElanmı ? :D Bİz Sadece Kendi Yorumumuzu Yapıyoruz Senin gibi Süt Degiliz HEmde Kahveyide Sütlü İçmeyiz
Ben Sade Sordum Belki Bişey Yazan Olur Hıyar Gibi Degilde Adam Gibi

havenn

Yeni üye
4 Tem 2010
38
0
bence herkez görüyor... neden kocaman yazıyorsun küçültürsen sevinirim... hemde site kurallarını oku.vede videoları izleyerek anlarsın sitede var biraz arastır.

ByYanlış

Yeni üye
18 Haz 2010
30
1
bence herkez görüyor... neden kocaman yazıyorsun küçültürsen sevinirim... hemde site kurallarını oku.vede videoları izleyerek anlarsın sitede var biraz arastır.

Sn Yazım İlgilendirmez Hemde Ben Soruyorum soruyu Cevap YOk Cunku Bilmiyorsun Dandana Yapıon He BElki Bir GÜn Pc ne yiyecegin Virüsden SAsI Olursun Goremesısn YaZılarımı Die KOcum:twist:twist

Hmde Sen Körun dıe Buyuk YAzdım baksana BEn Dedım Sıtede War Vıkdeo Izle Bıraz ARastır Demeyın HAzır CEvap Vrın Dedım :twist:twist

warsa aklında soru Pm at çözelim..;)
DEmiisin iiide Cozecek kapasıte yok kı sende :jeerat:jeerat

Son düzenleme:

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*
Sn Yazım İlgilendirmez Hemde Ben Soruyorum soruyu Cevap YOk Cunku Bilmiyorsun Dandana Yapıon He BElki Bir GÜn Pc ne yiyecegin Virüsden SAsI Olursun Goremesısn YaZılarımı Die KOcum:twist:twist

Hmde Sen Körun dıe Buyuk YAzdım baksana BEn Dedım Sıtede War Vıkdeo Izle Bıraz ARastır Demeyın HAzır CEvap Vrın Dedım :twist:twist

Ben size şöyle anlatayım ilk önce bir bilginiz olsun . Site hackleyenlere vb hacker denir .Hacker ha diyince eline bisey gelmes.Hacker arastıran ve sabırlı olan kişilerdir . Siz de böyle bir özellik yok göründüğü kadarıyla . Ya sabırlı olup araştırın ya da siz hiç başlamayın bu işlere ;)

havenn

Yeni üye
4 Tem 2010
38
0

anladım herkez klavye artizti olmus ... bilgisayarıma giren virüs beni ilgilendirir seni ilgilendirmez. bilgisayarıma giren virüs beni sası yapcakmıs haha kardes ayık ol. silmesinide biliriz elbet. sende varsa niye kendin çözmüyon özelden msn atsana orda görüşelim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.