Acil Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
tavsiyem
1-expoteri pcinden sil tekrar yukle
2-pcyi guzel bir sekilde antivusle taratt
3-her ekrana gelen seyide yukleme
4-pc ni temiz tut en az haftada bir kez temizle.
indirdigin program expoteri agina almis ve kilitlesmis. basarilar

yusufak13

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
490
0
kardeş o hani bi adam varya masaüstüne su topu fırlatıo onun gibi bişe yani sadece animasyon banada oldu geçen adam bişey gönderdi birüs yükleniyor dedi ama ben %100 olmasını bekleyip sövdüm kimse msn den öle bişey yolayıp pc hackleyemez ztn sen kabul etmemmişin ama bişey var idm de o indiriyim die sorduğu anda yükelmeye başıo idm sen indirmeye başla demesen bile idm in yüklediği yere gidp programı bul pc den sil düzelir inş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.