fat nasıl fat42 olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
bende telefonun kartını yanlıslıkla fat dosyası olarak biçimlendırdım ve 1 gb lık kart oldu 12 mb,tekrar fat32 halına nasıl getiririm yada yapılması gereken nedir nfts sistemi var bir depek bilgim yok bu konuda yardım edecek aranıyor

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
kaardes hayırlı iftarlar afiyet şifa ossun ınsallah;) ben gece yada yarın bakarım artık cevabına tekrar tesekkurler grsrz

sağolasın kardeşim,cümlemize hayırlı iftarlar olsun.

kardeş senin hafıza küçülme sorununu araştırdım,şöyle bir durum var :

ilk olarak bilgisayarda biçimlendiriceksin FAT olarak.

sonra da kullanacağın telefona takıp orda biçimlendirme yapacaksın.

eğer kendi telefonunda yapamıyorsan başka bir telefona takıp format atmayı deneyebilirsin.

olmazsa birkaç biçimlendirme programı ile veya telefonunun kendine özel yazılımı varsa bu yazılımlardan biçimlendirmeyi dene (FAT olarak).

sorun olursa burdan yazmaya devam edersin,kolay gelsin.

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
sağolasın kardeşim,cümlemize hayırlı iftarlar olsun.

kardeş senin hafıza küçülme sorununu araştırdım,şöyle bir durum var :

ilk olarak bilgisayarda biçimlendiriceksin FAT olarak.

sonra da kullanacağın telefona takıp orda biçimlendirme yapacaksın.

eğer kendi telefonunda yapamıyorsan başka bir telefona takıp format atmayı deneyebilirsin.

olmazsa birkaç biçimlendirme programı ile veya telefonunun kendine özel yazılımı varsa bu yazılımlardan biçimlendirmeyi dene (FAT olarak).

sorun olursa burdan yazmaya devam edersin,kolay gelsin.

kardeşim senin dediğini yaptım dün ve o iş halloldu cok tesekkur ederim bilgisayardan sadece fat olarak format atıyordu aldım telefona taktım bir de telefon fa biçimlendirme yapınca tekrar ahafızası yerıne geldi emegıne saglık bayramını kutlarım.nice mutlu bayramlarda tüm sevdiklerinle olman dileğiyle inşallah grşrz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.