FsR4pS Kişisel Sayfası

HaCKeRKinq

Uzman üye
22 Haz 2010
1,034
0
BuRSa
Öncelikle Böyle Bir Uygulmanın Gelmesi Gerçekten Güzel Oldu Teşekkürler Se-zeR

zelalsma2.jpg

avatasras.jpg

zelalma.jpg

asasdasdasd.jpg

thumb13811.gif

turkhackteam.gif

metin2f.jpg

sssssssssssssssssss.jpg

fsr4ps.jpg

Son düzenleme:

tikicik

Üye
10 Tem 2009
98
0
Fikirlerin çok güzel artık kendi çizimlerini yapmaya başlayabilirsin bence biraz pen tool kullanmanın vakti gelmiş senin açından.. :)

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
31
ANKARA
fsr4ps.jpg

Resimlerin geneli güzel ancak bayrak üstünden giden neon ısıgın bı alttan bı ustten silmiş olsaymışşsınz daha güzel olacakmış bana göre ?

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
31
ANKARA
recep sen yapmış olamazsın senden bu performansı beklemezdım :) k.bakma

Bunları söylemeliyim resimleri fotomontaj yaparken ayrıntıları dıkkate almalısın .

Ama Ötei Resimler Güzel ;) En Alttaki Yazı Gibi .

HaCKeRKinq

Uzman üye
22 Haz 2010
1,034
0
BuRSa
recep sen yapmış olamazsın senden bu performansı beklemezdım :) k.bakma

Bunları söylemeliyim resimleri fotomontaj yaparken ayrıntıları dıkkate almalısın .

Ama Ötei Resimler Güzel ;) En Alttaki Yazı Gibi .
Recepi Ben Yaptım :)
TurkHackTeam Yazısın Altında Bir Yazı Vardı Onuda Kapattım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.