Yeni Bir Hareketli Çalışma daha...

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
buyrun arkadaşlar..

animasyon 1 mb . yüklenene kadar biraz takılmalar olabilir.biraz beklerseniz düzelecektir.

dreamhunter.gif

magarex

Uzman üye
16 Ocak 2010
1,017
1
Philadelphia
Kardeş Yaptığın Çalışmalar Gerçekten Güzel Oluyor Ama Boyutları Büyük oluyor Sana Tavsiyem Çok Boyutlu Tasarımları Biraz Kısman !

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
güzel olmuş emegıne saglık bunu sen hangı pro ıle yapıyorsun Flash Cs5 ıle tasarladıgımda bu kadar sade bır sey yapamıyorum onda daha görsellik dikkate çekiyor bunda efekt var sade hoş eline saglık .

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
Kardeş Yaptığın Çalışmalar Gerçekten Güzel Oluyor Ama Boyutları Büyük oluyor Sana Tavsiyem Çok Boyutlu Tasarımları Biraz Kısman !

teşekkür ederim kardeş =) tasarımlarım zaten şuanda half render ile bu kadar küçük oluyor.bunun boyutu 7-8 mb oluyor anca o kadar sıkıştırıyor.farkettiysen yazının üstü benek benek.sıkışmadan kaynaklanıyor kalite düşüyor.malesef bu kadar düşüyor boyut =)

ellerine saglık kardes bu program hangisi ?

bu program adobe after effects.film yapımında jenerik yapımında falan kullanılıyor..
yorumun için teşekkür ederim

güzel olmuş emegıne saglık bunu sen hangı pro ıle yapıyorsun Flash Cs5 ıle tasarladıgımda bu kadar sade bır sey yapamıyorum onda daha görsellik dikkate çekiyor bunda efekt var sade hoş eline saglık .

adobe after effects ile yapıyorum.yorumun için teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.