Keylogger önerebilecek ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

utkugncfb

Uzman üye
6 Kas 2009
1,236
0
Fenerbahçe SK
Arkadaşlar online oyunların id ve şifrelerini maile yollayan çalışan keylogger önerebilecek var mı linkde verebilirse çok sevinirim ve antivirüslerin görmemesi için fud felan yapabileceğim bir yer vs... yardımlarınzıı bekliyorum

DiLeK~

Kıdemli Üye
11 May 2010
2,500
0
Herhangi bir zarar vermez.Tıklarsan bile Eslogger v0.5 in bir özelliği var pc de server var ise kaldırıyor.Ben yanlışlıkla tıkladım.Bilerek tıkladım logları görmek amacıyla günlerce kaldı bir sorun olmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.