Facebook Hesabı Çalma !

ZoDiac58

Üye
9 Tem 2011
88
0
Evet arkadaslar benim arkadaslarımın Facesi çok Çalınıyordu bende geri alıyordum veya Bazı PKK İtlerinin facesini Hackliyorduum Bana çok soruyorLar bunu nasıl yapıyorsun Programını versene Diye mesajlar çok geliyor.Arkadaslar böyLe bir program yokdur facebook hesabı calma gibi Programlar yalandır Facebook Hesabı hackleme veya msn hackleme Program ile değil sosyaL MühendisLik ile yapılıyor Gizli soru felan fake yöntemi Evet arkadaslar Sakın öyle programlara inanmayın sizin faceniz elinizden gider :) !

Facebook Hesabı ve Msn hackLeme programıı Kesinlikle yokdur ve yalandııır ! Burada 100 den fazla konu açıLdı tekrardan uyarıyoruuz sakın inanmayıın !

Nedir bu yöntemler?

1-)Fake yöntemi: Hedef kişiye attığınız link ondan çalmak istediğiniz sosyal medya platformunun giriş ekranına benzer.Fakat gönderilen sayfaya bir kod gizlenir.Bu kod eğer hedef sayfayı yerse girdiği verilerin bize iletilmesini sağlayacak.

2-)Trojan-Keylogger yöntemi : Trojan-Keylogger denilen dosyaları ikna yeteneğimizi kullanarak hedefin açmasını sağlarız.Bu dosyaları hedef açtığı zaman hedefin bilgisayarına tam erişim hakkına sahip oluruz.Böylece şifreyi rahatça alabiliriz.

3-)Sosyal mühendislik: Hedef ile bir şekilde iletişime geçip hedeften bazı bilgileri almaya çalışırız.Ama hedef direkt olarak şifresini tabiki size vermez.Msn adresinin gizli yanıtı gibi bilgileri almaya çalışırız.

3-)Deneme-Yanılma yöntemi: Bu yöntem oldukça uzun süren fakat kesin sonuç veren bir yöntemdir.Aşağıda bunuda açıklayacağım.

4-)Priv8 yöntemler, ama bu yöntemlerin hepsini birden vermeyeceğim bu konuda sadece birini vereceğim diğerlerinide yavaş yavaş vermeyi düşünüyorum.

Evet şimdi tek tek bu yöntemleri ele alalım.

1-) Fake yöntemi :

Bu aracı indirelim,

Daha sonra klasöre gidelim,

Çalıştıralım,

Karşımıza gelen ekrandan istediğimiz platformu seçelim.

43515905-332cf580-955a-11e8-9447-d32d0f8975c4.png

Başında 0 olanları sadece sayı girin. Örneğin 02 değil 2.

Send this link to the Victim yazının yanındaki linki kurbana atın. O bilgileri girince size gelecektir.

2-)Trojan-Keylogger :

Açıklamalarını kısa olarak yukarıda zaten vermiştik.Öncelikle kendimize güzel bir keylogger veya trojan beğeniyoruz.Dikkat edin ava giderken avlanmayın.

Daha sonra keyloggerımızı kurbanla bir şekilde iletişime geçip sosyal mühendisliğimizi kullanarak yedirmeye çalışıyoruz.Veya bu dosyayı bir html sayfasına gizlersek yedirmemiz daha kolay olur.Ama ona şu anda değinmeyeceğim ileride ayrı bir döküman yazabilirim onun için.

Zaten eğer dosyayı yedirebildiysek iş biter.Yediremediysekde bu bizim ikna yenetiğimize bağlıdır.

3-)Sosyal mühendislik: Yukarıda kısa olarak açıkladığımızdan çok da farklı değil aslında.Bu kavram çok geniş bir kavram o yüzden üzerinde fazla durmayacağım çünkü bu yöntem benim anlatmamla değil sizin hayal gücünüzle olacak bişe bunun için kısa açıklamayı tekrar veriyorum :

Hedef ile bir şekilde iletişime geçip hedeften bazı bilgileri almaya çalışırız.Ama hedef direkt olarak şifresini tabiki size vermez.Msn adresinin gizli yanıtı gibi bilgileri almaya çalışırız.

4-)Deneme-Yanılma: Bu yönteme brute-force da denir.Öncelikle bu yöntem için wordlist kavramını öğrenmeliyiz.Wordlist demek Türkçe anlamıyla kelime listesi demektir.Yani olağan şifrelerin bulunduğu bir dosyadır.Bu dosya ile şifre tahmin edilmeye çalışılır.Şansımız varsa şifreyi kısa zamanda buluruz.Aksi takdirde aylar belkide yıllar sürer.O yüzden bunu tavsiye etmiyorum.

5-)Priv8:

Bugün sadece birini vereceğim size.Html trojanınızı hazırladıktan sonra html kod şeklinde karamail ile yolluyoruz.Karşı taraf maili açtığı zaman html kodları çalışacak yani trojanı yiyecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

nonanik

Üye
6 Ağu 2008
68
0
Bunu gerçekliğinin kanıtlayıcı bir video varmı kardeş ben tam olarak inanamadımda denemeye deyerede duruyore

30 Kas 2011
247
0
nereye
anlatım güzel tb ama world list işe yarıyormuki günümüzdeki siteler 5-6 deneme bile yapamdan hakkınız oldu diyor ki world list 100 lerce kelimeyi nasıl giricek?

memorable3

Yeni üye
25 Ocak 2012
1
0
fake yöntemi ile ilgili :)

Sayın ZoDiac58 ,
yazdıklarınızı tamamen uyguladım ta ki bi yere kadar, :)
aldığımız kodu uygun bi yere yapıştırmamız gerekiyor demişsiniz, de ben bunu beceremedim bundan sonrakini, yardımlarınızı bekliyorum
Şimdiden teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.