/ E-Book Oluşturma & Pazarlama ( Binlerce TL kazanma rehberi ) / 'AdrenaLiN THT'e Özel %50 İndirim

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
162
Değerlendirme - 0%
0   0   0
ahmetcanonline_fe02c7e5a3a44b9efaa445c6d4e002f9.jpg

3 Yılda toplam değeri 170.000₺ olan onlarca eğitim aldım.
Aldığım bu eğitimleri siz değerli müşterilerim için nasıl asgari ücretten çok daha fazla kazanma şansını bu e-book ile yakalayabilirsiniz...

İçindekiler;
1- Neler Yapacağız?
2- E-Book Nedir?
3- E-Book Hazırlamak İçin Hangi Siteleri Kullanacağız?
4- E-Book Hazırlama Başlayalım !
5- E-Booku Nerede Satacağız?
6- E-Book’u Nasıl Pazarlayabilirim?

Artık hazırsınız senelerce emeğin karşılığı olarak herkes faydalanabilsin diye cüzi bir rakam belirledik. Kitabı alıp okuyan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

TURKHACKTEAM ÜYELERİNE ÖZEL %50 İNDİRİM KODU

rz0Joj.png

KOD: THTADRE

KOD SADECE 20 ADETTİR.

E-Booku Satın Almak İçin Bana Tıkla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.