Telegramdan cc patladigi idea edenler

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
Yapma, kendim yapmıyorum ancak o çevreden çok arkadaşım patladı bu aralar. Siber suçlar sonunda işini doğru düzgün yapmaya başladı. Kaldı ki bu illegal işler uyuşturucu gibi, bir kere o kolay paranın kokusunu aldın mı bırakamazsın.

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22
Telegramda bir takım cc yaparak ipone trendyol filan geçtiklerini idea ediyorlar bunlara guvenlirmi
değil tabiki ben de sana patlatabilirim deepfake denir ona bir ürünü kendi parasına alıyor sonra web siteyi script edip o ürünün kopyasını ürünün adını ile değiştirip milleti kandırıyorlar

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
3,347
Россия
şöylede bir şey var bazı siteler
3d Yok .d güvenlik security sistemi
onun dişinda cc'leri kullanamazlar zaten
yani kendi arkadaşın dahi olsa kimseye güvenme
sonra dolandırıldım olmasın .d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.