Facebook Brute Force Ultimate [Proxy'li] |v2.1|

enes309

Üye
7 Tem 2012
120
1
Facebook engel atmis olabilir. Pek cok kiside ayni sorun cikmis. Facebook cok buyuk bir site ve her gecen gun bu gibi programlarin sifre denemesini engellemek icin guvenlik aciklarini kapatiyorlar. O yuzden program bir sureden sonra calismamaya baslayacaktir dogal olarak. Ben bu programda bir nevi sifre denemesi yapmayi basarmistim. Ancak programin isleyisi hem benim programi kodlamama hem de facebook un sistemine bagli. Bu yuzden her zaman guncel bir program olmasi icin sık sık guncelleme getirecegim programa. Nedeni bunlar olabilir kardesim.
[/QUOTE]

elinize sağlık güzel program :) bunu facebook değilde herhangi bir site için olanını yapmak mümkün mü ? Yani normal brute force gibi ama admin değilde kullanıcı ve şifreleri deneyecek :D

3 Tem 2016
88
0
Osmaniye
Malesef kodlamanda hata var.
Listboxa txt belgesinden veri çekerken türkçe karekter olabileceğini unutmuş ve usuing komutunu kullanmamışsın...

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
sistemde kaçtane proxy tanımlı ben binlerce şifre denedim diyelim binlercede proxy olması lazım programda binlerce proxy varmı

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Hocam ellerinize sağlık ama iki hesabımda denedim ve gerçek şifremi de listeye ekledim ama kırılan şifreler bölümünde göstermedi. :(

Byhack58

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
589
1
Turan
Sizden tek isteiğim sade 1 tane hesap değilde 1 den fazla hesaba deneme yapsa daha iyi mesela toplu olarak facebookta ki insanların profil linkleini alıp birden fazla hesap olması ve birden fazla deneme yapması daha iyi olur tabi yapabilirsen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.