Termux ile hash kırmada yardıma ihtiyacım var!

uzuv7

Yeni üye
21 Ağu 2021
27
9
Merhaba arkadaşlar bu gün sql açığı ararken 2 farklı sitede sql açığı buldum şuanda elimde 3 tane hash var ancak problem şurada

Ben hasher toolu ile rockyou.txt'yi denedim(153 mb) ancak sonuç alamadım ardından 83 milyar şifre içeren rockyou2021.txt wordlistini indirdim ancak dosya boyutu telefonumun kendi hafızasında saklayamayacağım kadar çok büyük(146 GB)

Ve biliyorsunuz ki hasher toolu sadece kendi içerisinde bulunan wordlist.txt üzerinden deneme yapıyor, benim ise rockyou2021.txt dosyam hafıza kartında ancak hasher bunu okumuyor. Elinizde hasher'a benzer tool var mı önerebileceğiniz

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,062
899
lihtgTHT.php
Alternatif bir araç olarak hashcat deneyebilirsiniz ve boyutu daha küçük farklı wordlistler deneyebilir veya cupp/crunch gibi araçlar ile kendiniz oluşturabilirsiniz. Online olarak ise hashes.com sitesini tavsiye ederim.

Pharos

Yeni üye
23 May 2024
37
15
localhost
Merhaba arkadaşlar bu gün sql açığı ararken 2 farklı sitede sql açığı buldum şuanda elimde 3 tane hash var ancak problem şurada

Ben hasher toolu ile rockyou.txt'yi denedim(153 mb) ancak sonuç alamadım ardından 83 milyar şifre içeren rockyou2021.txt wordlistini indirdim ancak dosya boyutu telefonumun kendi hafızasında saklayamayacağım kadar çok büyük(146 GB)

Ve biliyorsunuz ki hasher toolu sadece kendi içerisinde bulunan wordlist.txt üzerinden deneme yapıyor, benim ise rockyou2021.txt dosyam hafıza kartında ancak hasher bunu okumuyor. Elinizde hasher'a benzer tool var mı önerebileceğiniz
Merhabalar, tool degilde güzel bir site önerebilirim CrackStation - Online Password Hash Cracking - MD5, SHA1, Linux, Rainbow Tables, etc.

24 May 2024
77
22
index.php

Termux yerine Decrypt MD5, SHA1, MySQL, NTLM, SHA256, MD5 Email, SHA256 Email, SHA512, Wordpress, Bcrypt hashes for free online 'den kırabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.