0xc00000f hatası

Abiler. Bilgisayarımda win8 yüklüydü format atacaktım win 8.1in dosyalarını flashdiske kopyalamaya çalıştım 1 dosyayı kopyalamadı sonra bilgisayar kasmaya başladı bende kapattım. Açmaya çalıştığımda 0xc00000f bu hatayı aldım mavi ekranda,slax kurdum flasdiske açmadı arkadan sesler geldi ekrana görüntü gelmedi,dvdden boot etmedi flasdiskten yükleme açılmadı (açılış logosu geliyordu kurulumun durmadan doluyordu).Bilgisayarcıya verdim takılan harddisklerin hepsini raw formatına sokuyomuş getirdim win7 falan yüklemiş sanırım ondada siyah ekranda aynı hatayı alıyordum win güvenli modda başlatta bir yere kadar yüklüyor sonra ilerlemiyordu,windowsu normal olarak başlat dediğimde açılış logosundan sonra oturum açma bölümü yerine siyah ekran geliyordu dvdden yine boot etmiyor flasdiskten formatı bu sefer başlattım ama harddiski hiç görmed lütfen yardım ein nedir bunun çözümü bilgisayarcı anakarttan dedi ben pek inanmadım doğrumudur lütfen yardım.

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
windows 7 format dosyasını kullanarak onarmayı veya formatı dene disk zarar görmüş olabilir belki; Dosyaları kpyalamaya çalıştım diyorsun kurulu sistemin dosyalarınımı kopyalamaya çalıştın ?

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
Biri samsung 250gbtı sonradan taktım bunu kullaniyordum biride 160gb wd (orjinal içinden çıkan)
Ama het harddislte gata veriyor adam rawa çevirdiğini söyledi harddiskten değil yani

anladım dediğinide örneği şimdi vericeğim sayfadan bakabilirsin diski test edebilir sorunları çözmesini sağlayabilirsin; zayıf bir ihtimal ama sistemin sadece o harddisk ile düzelebilir > WD Support / Downloads / SATA & SAS / WD AV

buradan da kendi modeline göre indirebilirsin > WD Support / Downloads / SATA & SAS

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.