1&1 Domain Yardım Acil

15 Haz 2014
61
0
Arkadaşlar Dün 1&1 den 1$ a domain aldım az önce e posta geldi e-postada şu yazıyor.

Dear Adem,
You will find your invoice of $15.17 for contract 56081605 attached. The amount will be deducted within the next 3 business days by means of the payment method selected in your 1&1 Control Panel.
If you wish to check or update your current payment method, please use the 1&1 Control Panel. Should you need any further help, please use the 1&1 Help Center.
Attached is a detailed invoice in PDF format with a description of all charges. In order to open the PDF file, you will need to have installed Adobe Reader, which can be downloaded free of charge from the Adobe website.
Thank you for using 1&1.

ve şuan domaine giremiyorum.
Bunlar şimdi benden 15$ daha mı istiyor translateden çevirdim öyle birşeyler yazıyordu.
Daha önce bu durumla karşılaşmış olan falan varsa cevap bekliyorum.
Teşekkürler

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Denemek için bende 1&1 den domain aldım(2-3 hafta önce) fakat hiçbir sorun olmadı yanlış hatırlamıyorsam 0.23$ gibi bir ücret ödemiştim.Büyük ihtimalle domaine ek birşey almışsınızdır kontrol edip tekrar deneyin veya domaini sil-iade varsa deneyin.

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Whois gizleme - e-posta vs. almadığınıza emin misiniz? çünkü sitede tekrar denedim fakat fiyat normal görünüyor.

Eğer whois gizleme vs. almadığınıza eminseniz domaini iade edip tekrar deneyin.

//Orada yazan ücreti ödemediğiniz sürece domain aktif olmaz.

15 Haz 2014
61
0
bende baktım fakat size gelen fiyatta(extra domainler öneriyor onlarıda almadıysanız.) ürün göremedim. Sorunun nedenini tam olarak bilmiyorum ama siparişi iade edip -veya silip- tekrar yapmayı denemenizi tavsiye ederim.

hocam siparişi iade etme falan göremedim burada ben paypal hesabımı kapattım ekli kartımı sildim ve şimdide 1&1 deki whois bilgilerimi silip siteyi farklı domaine yönlendireceğim 15$ ı alabilirse alsın benden :) zaten domaini yeni almıştım önemli değil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.