1 bağlanıyorum 2 düşüyorum

OmerFarukHan

Uzman üye
18 Mar 2017
1,605
0
Sinop
3 dakika bile sürmüyor internete bağlı kalmam çok sinir bozucu birşey. daha ayın 6 sı akk bile dolmadı fakat internet her gün saat farketmeksizin kendi kafasına göre illa bazı saatler her 2 3 dakkada bir gidip geliyor.

sorun gidere bastığımda bir çok şey gösteriyor. dns sunucunuz kullanılamıyor olabilir
1nci dns sunucusu ile iletişime geçilemiyor gibi birçok şey veya ağ bağlantılarını sıfırlama gibi şeyler çıkıyor.

2 gün önce TTneti aradım halledeceğiz dediler dün hallolmuştu ve arıyorlardı halloldumu diye ben bilerek açmadım bugün tekrar aradılar açtım halloldu deyince akşamında tekrar internet gitmeye başladı anlamıyorum şakamı yapıyorlar konuşmasam belkide gitmeyecekti.

aradım yine halledicez dediler belki bizle alakalı değildir dediler vs vs.

onlar gelmeden kendim halledemez miyim?

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
merhaba bu sorun birçok kişide görülmekte.
TTNET ten kaynaklanan bir sorun alt yapıları sıkıntılı
ailemle kaldığım evde ttnet kullanıyorum ve aynı sorun bendede çıkıyor. hatta arkadaşlarıma sordum birçok kiş aynı sorunu yaşıyor.
başta modemden kaynaklandığını düşündüm ama değilmiş.
öğrenci evimde başka bir firmadan internet çektik bir sıkıntı yok ama bu firmanında sahada destek sıkıntısı var eğer kaldığınız semtte alt yapı sorunu varsa maalesef yapaak birşey yok.
ama farklı modemden dene belki modem sıkıntılıdır.
iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.