1 haftadır ping çok yüksek

onurdasdemir12

Katılımcı Üye
8 Tem 2012
645
0
34
merhaba arkadaşlar bugünlerde benim pingim aşırı yüksek oluyor sabahları normal ama akşamları çok yüksek aslında akşamlarıda düşük ama sadece türkiyede yani online oyunlarda avrupa serverinde aşırı yüksek ama rusya ve amerika serverinde okadar düşük olmuyor nedeni ne olabilir ttneti aradım bi sorun olmadığını söylediler

Henry Chinaski

Kıdemli Üye
14 Şub 2008
2,814
0
aslında bu biraz bilgisayarındaki gereksiz programlara da bakar. pc'n ne kadar yavaş çalışırsa online oyunlarda ping seviyen de o kadar artar. sana tavsiyem combo fix indirip pc'i taratman ayrıca avira , kaspersky gibi güvenli bi anti virüs yazılımı kurman bu zemana antilogger'da olabilir :)

onurdasdemir12

Katılımcı Üye
8 Tem 2012
645
0
34
bilgisayara daha yeni format attım ve sadece oynadığım oyun yüklü hem virüs vb bişe olsa sabah yükselmezdi diye düşünüyorum torrent açık diğil hatta daha pc ye kurmadım bile ve bilgisayarım gayet hızlı yavaşlama sorunu yok

onurdasdemir12

Katılımcı Üye
8 Tem 2012
645
0
34
format atarken tüm dosyaları sildim zaten hiçbirşeyi yedeklemedim eğer bulaşmışsa ztn silinmiştir + şuan eset kullanıyorum pc de virüs algılamıyor tarattım ama yinede teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.